Marek Leciejewski

Koło
52,18243118,63180 63 272 26 15

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
7 opinii

To jedyny lekarz do którego chodzi się z przyjemnością.Dodam, że są to wizyty w przychodni. W szpitalu jest bardzo opiekuńczy i cierpliwy. Nie śpieszy się i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam każdemu.

Znakomity,myślacy[w przeciwieństwie do niezbyt inteligentnej żony-jak mężczyzna]fachowiec,uczeń slynnego prof.Brockiego,wyjaśnil doskonale i zrozumiale problem choroby Buergera,aplikował możliwie skuteczną terapie

bardzo dobry i miły doktor . Operował mnie i mogę z całą pewnością polecić pana Doktora

Wspaniały człowiek.Inteligenty i elokwenty

Pan Marek Leciejewski charakteryzuje się profesjonalizmem i fachowością, a jednocześnie ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, jest delikatny i uprzejmy. Właśnie jutro kończę szereg zabiegów i z pełną odpowiedzialnością serdecznie polecam. Może to kogoś rozbawi, ale mimo całej radości zakończenia leczenia jednak będzie mi brakowało tych wizyt... Wspaniały chirurg i facet. Sylwia.

Zgadzam się z poprzedniczką,bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Miałam styczność z kilkoma chirurgami,ale Pan Leciejewski wydaje mi się być najlepszym.

Jest wspaniałym człowiekiem, miły, kompetentny, przy nim pacjent czuje się otoczony opieką, takich lekarzy życzę wszystkim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny