lekarz Marek Leciejewski

To jedyny lekarz do którego chodzi się z przyjemnością.Dodam, że są to wizyty w przychodni. W szpitalu jest bardzo opiekuńczy i cierpliwy. Nie śpieszy się i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam każdemu.

Znakomity,myślacy[w przeciwieństwie do niezbyt inteligentnej żony-jak mężczyzna]fachowiec,uczeń slynnego prof.Brockiego,wyjaśnil doskonale i zrozumiale problem choroby Buergera,aplikował możliwie skuteczną terapie

bardzo dobry i miły doktor . Operował mnie i mogę z całą pewnością polecić pana Doktora

bardzo dobry i miły doktor .
Operował mnie i mogę z całą pewnością polecić pana Doktora

Wspaniały człowiek.Inteligenty i elokwenty

Wspaniały człowiek.Inteligenty i elokwenty

Pan Marek Leciejewski charakteryzuje się profesjonalizmem i fachowością, a jednocześnie ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, jest delikatny i uprzejmy. Właśnie jutro kończę szereg zabiegów i z pełną odpowiedzialnością serdecznie polecam. Może to kogoś rozbawi, ale mimo całej radości zakończenia leczenia jednak będzie mi brakowało tych wizyt... Wspaniały chirurg i facet. Sylwia.

Zgadzam się z poprzedniczką,bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Miałam styczność z kilkoma chirurgami,ale Pan Leciejewski wydaje mi się być najlepszym.

Jest wspaniałym człowiekiem, miły, kompetentny, przy nim pacjent czuje się otoczony opieką, takich lekarzy życzę wszystkim