dr Marek Lemka

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog, Wizyty domowe

3,9

Milena

27.04.2015

Dokładnie bada dziecko, konkretny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona. Byłam z dwoma synami w dwóch różnych przypadkach koniecznych do zdiagnozowania. W obu przypadkach obeszło się bez antybiotyków z mądrą poradą, odpowiednimi suplementami diety. Dzieci są cały czas zdrowe. Polecam

Anonim

01.09.2014

Bardzo kompetentny.Starannie bada dziecko iszczegołowo objasnia rodzicom istotę choroby. Nie nadużywa leków,szczególnie antybiotyków.Godny polecenia.Leczę moje dzieci od wielu lat ijestem b. zadowolona. Mama Kasi iAntka

Mama Kasi iAntka

Małgorzata K.

17.01.2014

Córeczka miała infekcję wirusową, pan doktor osłuchał i zaordynował leczenie, które już podjęłam wcześniej sama - inhalacje solą fizjologiczną i maść majerankowa.. Kaszel był bardzo brzydki, mokry. Jednak nie było żadnej poprawy, a raczej pogorszenie. Pan doktor przyjechał ponownie, osłuchał i przepisał mucosolvan do inhalacji, który również nie przyniósł żadnego rezultatu. W efekcie córeczka zaczęła wymiotować w nocy wydzieliną, a następnego dnia wymiotowała przy jedzeniu istny dramat... Jako że to była niedziela pan doktor wyłączył telefon.. odebrał dopiero ok. 19 i stwierdził, że należy córeczkę jeszcze raz osłuchać... W poniedziałek wezwałam już innego lekarza, który niestety stwierdził infekcję bakteryjną i zaordynował antybiotyk. A córeczka cały czas wymiotowała przy jedzeniu, więc przerażona zgodziła się już na to rozwiązanie.. W mojej opinii doktor Lemka zbagatelizował ostry kaszel córeczki swoim zbyt homeopatycznym podejściem oraz tym, że organizm musi sam się bronić
. I tak się bronił, że nie mogłam nic podać córeczce do jedzenia. Teraz nauczona doświadczeniem od razu przy takim kaszlu podaję leki wykrztuśne i łagodzące gardło. Wielki minus za opieszałość!

Anonim

13.01.2013

lekarz, który mało mówi, ale zdecydowanie leczy a o to przecież chodzi, moje dzieci b.często chorowały, było u nas kilku lekarzy prywatnie ale dopiero dr. Lemka podszedł do moich dzieci jak do pacjenta a nie do skrzynki na pieniądze, wyleczył ich, mam do niego zaufanie

Cezary_80 cezary_79

25.04.2012

nie polecam, ..................., .................................. !

nie polecam, ...................,
.................................. !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Rumia"?

Przychodnia Nowy Chełm
Wilanowska