dr

Rumia
54,57327618,400273

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
6 opinii

Bardzo kompetentny.Starannie bada dziecko iszczegołowo objasnia rodzicom istotę choroby. Nie nadużywa leków,szczególnie antybiotyków.Godny polecenia.Leczę moje dzieci od wielu lat ijestem b. zadowolona. Mama Kasi iAntka

Córeczka miała infekcję wirusową, pan doktor osłuchał i zaordynował leczenie, które już podjęłam wcześniej sama - inhalacje solą fizjologiczną i maść majerankowa.. Kaszel był bardzo brzydki, mokry. Jednak nie było żadnej poprawy, a raczej pogorszenie. Pan doktor przyjechał ponownie, osłuchał i przepisał mucosolvan do inhalacji, który również nie przyniósł żadnego rezultatu. W efekcie córeczka zaczęła wymiotować w nocy wydzieliną, a następnego dnia wymiotowała przy jedzeniu istny dramat... Jako że to była niedziela pan doktor wyłączył telefon.. odebrał dopiero ok. 19 i stwierdził, że należy córeczkę jeszcze raz osłuchać... W poniedziałek wezwałam już innego lekarza, który niestety stwierdził infekcję bakteryjną i zaordynował antybiotyk. A córeczka cały czas wymiotowała przy jedzeniu, więc przerażona zgodziła się już na to rozwiązanie.. W mojej opinii doktor Lemka zbagatelizował ostry kaszel córeczki swoim zbyt homeopatycznym podejściem oraz tym, że organizm musi sam się bronić . I tak się bronił, że nie mogłam nic podać córeczce do jedzenia. Teraz nauczona doświadczeniem od razu przy takim kaszlu podaję leki wykrztuśne i łagodzące gardło. Wielki minus za opieszałość!

lekarz, który mało mówi, ale zdecydowanie leczy a o to przecież chodzi, moje dzieci b.często chorowały, było u nas kilku lekarzy prywatnie ale dopiero dr. Lemka podszedł do moich dzieci jak do pacjenta a nie do skrzynki na pieniądze, wyleczył ich, mam do niego zaufanie

nie polecam, ..................., .................................. !

Pediatra godny polecenia. Moje dzieci były zawsze skutecznie leczone. Nie zaleca antybiotyków bez wyraźnej potrzeby ich zażywania. Posiada wieloletnie doświadczenie.

jako lekarz ok, ale informacje na temat choroby trzeba od Pana Doktora "wyciagać" Mam wrażenie, że mówienie sprawia mu ból;-)))

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny