dr Marek Łuniewski

Oschły i niezbyt dobrze traktuje pacjentów, których leczy na NFZ. Zgłosiłem się do niego z bolącym zębem to w trakcie borowania nawet nie podał mi znieczulenia.

Oschły i niezbyt dobrze traktuje pacjentów, których leczy na NFZ.

Bardzo dobry lekarz , z dobrym poczuciem chumoru, leczenie prawie bez bolesne, wizyta zawsze punktualna

polecam, miły i sympatyczny ,szkoda że nie pracuje w soboty leczenie nic nie bolało

Kiedyś to był dobry dentysta, ale ostatnio liczy się tylko sztuka. Wizyta trwa od 5-15 min a pacjenci umawiani są co 20 min tempo jest błyskawiczne. Chodziłam tam z dzieckiem był miły i uprzejmy ale plomba trzymała się max 2 m-c i wypadała a za kolejną kasował 50 zł. Żadnej odpowiedzialności. Niedawno trafiłam z bólem, pobieżnie załatał dziurę a na drugi dzień opuchlizna i długie leczenie - oczywiści nie u niego. Nie polecam, chyba że ktoś chce tylko niepotrzebnie wydać pieniadze. Więcej tam nie pójdę chodź leczyłam się u niego 5 lat.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, kompetentny, jeśli się chce podaje znieczulenie, posiada bardzo dobry sprzęt. Leczę się u niego już kilka lat. Polecam.

Bardzo miła obsługa, bezbolesny zabieg, można oglądać na monitorze przebieg całego leczenia. Polecam

Polecam