dr n. med. Marek Maciejewski

Internista, Kardiolog

Leczę się u Pan Doktora od paru lat. W czasie każdej wizyty poświęca mi minimum pół godziny, w czasie każdej wizyty wykonuje echo serca, ekg, ogólne osłuchanie, sprawdza czy są obrzęki nóg, przeprowadza ogólny wywiad medyczny. Wszystko to jest w cenie wizyty, co wypada dwa razy taniej niż w poradni sieciowej. Jest nieslychanie empatyczny, uważny, wszystko wyjaśnia dokładnie. Polecam z całego serca.

<<Bardzo drogi lekarz,> może i kompetentny ale dla swoich pacjentów z prywatnego gabinetu.Najważniejsze pieniądze!!!!!!!!!!!!!!

NIKOMU NIE POLECAM-ZA DROGI!!!!!jEST MIŁY, UŚMIECHNIETY I UPRZEJMY ALE ZA PIENIĄDZE.BARDZO DUŻE

bardzo dobry, uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. może szkoda, że nie wykopnuje na miejscu badania ekg, ale to chyba nie jest w dzisiejszym czasie problem.

wspaniały człowiek wybitny specjalista uratował mi życie.

wspaniały człowiek wybitny specjalista uratował mi życie.

Nie polecam, lekceważy chorych, to tylko "tasma produkcyjna", szkoda czasu i kasy!! Polecam innych np. doc Zielinska, dr Piestrzeniewicz czy dr Annę Kusmider (wszyscy są ze Szterlinga!!)

Wspaniały lekarz, niesamowity specjalista w dziedzinie kardiologii, przyjeźdźam na wizytę z dość daleka, ale naprawdę warto. Napewno nie zamienię dr Maciejewskiego na innego lekarza.

nikomu nie polecam-drogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

nikomu nie polecam-drogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Życzyłbym sobie aby lekarze byli tak kompetentni i przekonywujacy jak dr Maciejewski. To za jego namową zdecydowałem się na wszczepienie rozrusznika. Jest ok.