lekarz Marek Makieła

Lekarz rodzinny

1,1
1,4

Jak dla mnie bardzo dobry lekarz . Miły i sympatyczny . Ma podejście do pacjenta u niego czuję się swobodnie . Nie tak jak u innych , którzy wytwarzają taką atmosferę , że boisz się odezwać. Jeszcze mi się nie zdarzyło przez długie lata żeby mi przepisał nie odpowiednie leki .

Lekarz niemiły niekompetentny brak zainteresowania pacjentem, pracujący na nocnej opiece medycznej od niechcenia.

Bylam w ostrołeckim szpitalu na nocnej opiece i spotkalam dr.Brak kompetencji i podejscia fo pacenta.wypisal mi nieodpowiednie leki na oko z wielka łaska.pojechalam na 2 dzien do szpitalacw łomży to lekarz na sor zlapal sir za glowe co to za leki

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat tego ,, lekarza,,. Wizyta była strata czasu. Chamskie komentarze i odzywki. I oczywiście skierowanie do szpitala. Napewno lekarzem tego człowieka nazwać nie mogę. Szkoda czasu i nerwów.

Nieprzyjemny, niesymatyczny, niekompetentyny, arogancki. Omijać z daleka!!!! Zachowuje się jakby był w pracy za karę. Nie polecam!!

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Brak słów jak potraktował mojego męża z dzieckiem. Sprawiał wrażenie jakby był w pracy za karę. Wcale nic nie słuchał co się do niego mówi, dziecko osłuchał w dwie sekundy, a na istotny objaw jaki zauważyliśmy u dziecka odburknął " to nie moja broszka" - bez komentarza. I to ma być lekarz rodzinny!

Doktor bardzo nie przyjemny w dodatku przyjmuje pacjentów z bardzo brudnymi dłońmi. Paznokcie czarne aż wstyd przyjmować pacjentów z takimi dłońmi.