prof. dr hab. n. med.

Śrem
52,088717,01506

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
18 opinii

Pan doktor prowadził moją ciążę. Wizyty co miesiąc. Wszystko tłumaczył, pokazywał i objaśniał (przede wszystkim mówi prostym językiem). Na każde pytanie odpowiadał rzeczowo. Jedno co mi się nie spodobało to to, że kiedy rodziłam nie było go w szpitalu- po porodzie byłam w nim prawie 4 dni a Pana doktora ani razu nie spotkałam. Dodatkowo trzeba polubić jego poczucie humoru- jest dość specyficzne (mi akurat odpowiada).

Mnie Pan doktor zdecydowanie przypadł do gustu.kiedy po porodzie , jeszcze w szpitalu miałam pewne komplikacje i w dodatku hormony nie dawały mi się uspokoić-pan doktor jako jedyny poświęcił mi czas fachowo wszystko wyjaśnił, uspokoił i dał takie poczucie że wszystko będzie ok i było- a to nie on prowadził moją ciąże tylko inny lekarz. ale od tamtego dnia jestem jego pacjentką. i dodam że to właśnie inny lekarz nalegał na leczenie nadżerki-oczywiście prywatnie a doktor malewski poradził mi poczekać do urodzenia 2 dziecka bo mogę mieć problemy z zajściem w kolejną ciąże.

polecam zdecydowanie, po 3 poronieniach trafiłam w Jego ręce, od razu dostałam odpowiednie leki i donosiłam ciążę, cesarkę tez robił, prawie blizny nie widac a ja w ogóle nie czułam że urodziłam polecam z całego serca!

byłam w ciąży niestety ciąża obumarła, lekarz nawet nie powiedział w ktorym tyg to sie stało:( dał mi skierowanie do szpitala mimo tego postanowiłam skosultowac to z innym lekarzem(dla swojego św spokoju)jak sie okazało faktycznie nie było bicia serduszek bo jak sie okazało to miałam blizniaki a nie jednego dzidziusia!nawet mi tego nie powiedział ze były 2 maleństwa w środku żadnych informacjii osobiscie odradzam!

Super doktorek lubi pżartować, jak i czasem jest przybity, ale każdy ma gorsze i lepsze dni więc trzeba mu wybaczyć. Jeżeli chodzi o tatusiów w gabinecie to nie miałam z tym żadnych problemów wprost przeciwnie żartował z moim mężem.Prowadził mi 3 ciąże każda była zagrożona od ok 23 tygodnia i dzięki niemu mam 2 wspaniałe córeczi i synka. Jak się coś działo to dzwoniłam do niego nawet w nocy i w niedziele nieraz był zaspany lecz zawsze miły. Miałam problemy natury kobecej więc i z tym nie było żadnych problemów dzwoniłam i już miałam wizytę w ten sam dzień lub góra na drugi. Więcej takich lekarzy jak on, pełen szacunek doktorze choć nie wierzę że Pan to czyta, ALE KOBIETKI POLECAM GO Z CZYSTYM SUMIENIEM, PS. jak urodziłam synka to przyszedł do mnie na położnictwo zapytać jak się czujemy, choć wcale nie musiał i miesiąc póżniej po porodzie miałam powikłania dzwoniłam do niego w niedziele i to w święto odebrał i pokierował mnie dalej,pojechałam do szpitala przyjmował mnie inny lekarz a Malewski na dyżurze też przyszedł i jeszcze sam osobiście wyjaśnił mi o co dokładnie chodzi z moją chorobą. Dużo bym mogła pisać,,,pełen szacun doktorze i byle by tak dalej....

Co by nie napisać o dr Malewskim, to wszystko już było.Jak nie tu to na innych forach I to wszystko prawda, że bardzo miły, że kompetentny itd. Jako swoje trzy grosze dodam, że rzadko się zdarza, żeby lekarz sam z siebie "zaczepiał" pacjentkę na szpitalnym korytarzu i pytał, czy coś ją przypadkiem nie martwi. A dr Malewski tak potrafi. Prowadził mi ciąże, jestem bardzo zadowolona. Doktor wprowadza miła spokojną atmosferę.Polecam też na pierwszą wizytę gin.(bo delikatnie bada, a nie maca jak kurę nioskę) i na każdą kolejną. Katarzyna.P

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Kompetentny, miły, bardzo dobry sprzęt USG, Wizyta mało stresująca pacjentkę. Doktor bezpośredni, miły. Serdecznie polecam i ozdrawiam Pana Doktora. Izabela Jabłonska

Nie polecam tego lekarza. Pacjentki wręcz nie ubrane od niego wychodzą! PO badaniu nie ma czasu na spokojne ubranie się, a o jakiejkolwiek rozmowie nie wspomnę bo jak lekarz wypełni wpis w kartotekę to przyjmuje pozę mówiącą "do widzenia"!!!

zdecydowanie mnie olał i powiedział ze on takimi sprawami sie nie zajmue !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem wam ze pierwsza corka prowadzaona przez niego a z synem uratowal mi dziecko bo po7 godzinach nikt nie chcial zrobic cesarki gdyz przyszla zmiana gdyby nie ten lekarz nie miala bym syna wiec to samo za siebie mowi .Dziekuje panie dokktorze :)

Prywatnie pan doktor jest bardzo uprzejmy i nie przeszkadzają mu inne osoby podczas USG w ciąży ale koszt jego dobroduszności to 150 zł , państwowo nie wpuszcza tatusiów - mimo że w Prawach pacjenta jest ujęte , że MUSI wpuścić na badanie kogo tylko sobie pacjentka przyprowadzi !!! Pilnujcie swoich praw !!!!

Jestem pacjentka dr Malewskiego od 5 lat.Dzieki jego pomocy i wiedzy mam dziecko od 3 lat.Nigdy mnie nie zawiodl jesli chodzi o pomoc medyczna.Zawsze chetny do udzielenia porady.Ma nieraz chumory ale to przeciez tez czlowiek i jak kazdy z nas ma lepsze i gorsze dni.Ale nie zwracam na to uwagi gdyz jest swietnym fachowcem a to jest jawazniejsze.Pozdrawiam panie.Wierna pacjentka

Polecam szczerze Doktora Malewskiego bardzo dobry specialista , wcześnie wykrył u mnie zmiany przedrakowe na szyjce macicy przeszłam zabieg operacyjny prowadzony przez doktora ,od kilku lat jestem jego pacjentką przeprowadził moją ciążę i dzięki temu mam wspaniałą zdrową 2 letnią córeczkę.Przedewszystkim jest człowiekiem godnym zaufania.

Jak dla mnie to najlepszy ginekolog na świecie, wyleczył moją "bezpłodność", z która nie mogło poradzić sobie trzech lekarzy i dzięki terapi hormonalnej zaszłam w ciążę, którą oczywiście prowadził Pan doktor. Delikatne badania, precyzyjne odpowiedzi, uprzejmy, to że nie lubi mężczyzn w gabinecie, to jest jego sprawa, może ma powody, mi to nie przeszkadzało, a wiem, że moje koleżanki jeśli naprawdę chciały to wprowadziły tatusiów na usg. Najważniejsze jest jednak to, że Dr Malewski uratował moje dziecko, szybka interwencja i wywołanie skurczy sprawiło, że możemy cieszyć się kochaną córeczką. Gdybym mogła to postawiłabym mu pomnik i nie przesadzam, dużo dobrego dla mnie zrobił i zawsze będę mu wdzięczna. POLECAM!!!

JESTEM W CIĄŻY ZAGROŻONEJ, KTÓRĄ PROWADZI PAN DOKTOR OD 6 MIESIĘCY I MIMO WIELU RÓŻNYCH SYTUACJI ZWIĄZANYCH Z PRZEBIEGIEM CIĄŻY ZAWSZE JEST DO DYSPOZYCJI PACJENTKI, ODPOWIADA NA WSZYTKIE PYTANIA I WYJAŚNIA DOKŁADNIE OKREŚLONE DOLEGLIWOŚCI I MOŻLIWE POWIKŁANIA. BARDZO DOBRY LEKARZ!!!POLECAM

Wspaniały lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą jestem bardzo zadowolona. Badania przeprowadza w sposób delikatny, co też jest ważne dla ogólnego komfortu pacjentki. Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. POLECAM SERDECZNIE

Pan Malewski wykrył u mojej żony nieistniejącą nadżerkę, która od razu był gotów wyleczyć. Wizyta kontrolna u dwóch innych lekarzy nie wykazała żadnych zmian chorobowych które wykrył pan Malewski. Moim zdaniem była to próba wyciągnięcia pieniędzy na leczenie nieistniejacej choroby. Z kontaktów z innymi pacjentami pana Malewskiego wiem także że nie był to przypadek odosobniony. Zdecydowanie polecam wybrać innego lekarza.

zdecydowanie nie polecam.dobry do czasu,aż się coś nie zacznie dziać."nie lubi" mężczyzn w gabinecie, więc tatusiowie nie liczcie na to, że zobaczycie swojego potomka zanim przyjdzie na świat.no chyba, że nagra wam płytkę ok.3 minutki (jedyne 30 zł). nie wierzyłam złym opiniom o tym lekarzu, do czasu aż nie przekonałam się na własnej skórze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny