lekarz Marek Michałek

2,4
2,4
2,2
2,7

Bardzo kompetentny lekarz, bada dokładnie, zleca wszystkie potrzebne badania, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu i uwagi ile konieczne. Polecam z całego serca.

Byłam na komisji ZUS gdzie lekarzem orzecznikiem był P. Marek Michałek - poziom kultury osobistej, komunikacji z pacjentem - żenująco niski. Lekarz był arogancki, uszczypliwy i traktujący pacjenta jak głupka… Ps dodam, że moje l4 było zasadne i tego faktu nie podważał ale to jak mnie potraktował - słabe!

Wysłałam do ZUS wniosek na skierowanie na turnus rehabilitacyjny w ramach prewencji rentowej ZUS. Pan lekarz jednym zdaniem ocenił że nie ma potrzeby rehabilitacji w ramach prewencji rentowej ZUS. Nadmieniam że jestem osobą czynną zawodowo z 35 letnim stażem pracy , stwierdzonym Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów oraz schorzeniami dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego. Bez zaproszenia na komisję , bez telefonu załatwił sprawę odmownie. W takim razie po co prewencja i zapobieganie skoro przedstawiciel Państwowego Urzędu - ZUS wydaje takie decyzje. Rozumiem że po to aby wcześniej płacić rentę i chętniej wybierać się na emeryturę i nie dbać o siebie.
Panie lekarzu niech Pan pamięta że to JA płacę Panu pensję i oczekuję dbałości o moje zdrowie.

Nie polecam...leczyl mojego męża przez prawie piętnaście lat a kiedy już był bezradny wobec jego choroby rozłożył ręce i wysłał go do innego specjalisty...Pozostawił bez słowa ..Brak słów po prostu i jak tu mieć zaufanie do lekarzy???

Lekarz na każdej wizycie daje skierowania do wszystkich możliwych specjalistów, na każdej wizycie sugerował mi ciążę. Według niego powinnam juz umrzeć.

Nie lekarz tylko felczer, potrafi się jedynie wysługiwać innymi lekarzami a najchętniej umi pisać skierowania do szpitala w Raciborzu bez konieczności

Byłam raz i więcej nie pójdę, komunikacja zerowa, o tłumaczeniu choroby i leczenia można zapomnieć, doktor ten specjalizuje się w dawaniu skierowań do innych doktorów i jak przedmówca zauważył daje L-4 ile kto chce. Neurolog ten wysyła na rezonans magnetyczny, ale nie ma w gabinecie komputera, żeby obejrzeć płytę. Rozkłada bezradnie ręce i wysyła od Annasza do Kajfasza. Nie interesuje go pacjent, nie interesuje go nic i bierze pieniądze z naszych podatków. Żenada.

swietny,kompetentny uratowal mi zdrowie a moze nawet zycie jeszcze raz dziekuje nie znam lepszego naprawde dobry neurolog.

Lekarz , który prezentuje nie tylko wysoki poziom wiedzy, fachowości ale również wspaniałe podejście do pacjenta, o dużej kulturze osobistej. Spotkaliśmy na swej "chorobowej drodze" pierwszy raz człowieka-lekarza tak profesjonalnego, czułego na ludzki ból i cierpienie.Bardzo nam pomógł i pomaga do dziś- potrafi zdziałać cuda. Przywraca radość życia i daje nadzieję. Bardzo dziękujemy!!!

Super facet!! Zawsze sie nad czlowiekiem ulituje i da L4 tyle ile czlowiekowi potrzeba. Tanio nie jest ale jak trzeba.... A i rente jak potrzeba to w ZUSIE zalatwi. Polecam!