dr Marek Modrzewski

Kardiolog

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, podchodzący do pacjenta z niesamowitą cierpliwością i zaangażowaniem. Zawsze uprzejmy i potrafiący znależć chwilę czasu na rozmowę o leczeniu, bez względu na okoliczności.

wspaniały lekarz , człowiek ma podejście i cierpliwość do pacjentów , mało jest takich specjalistów , polecam

w szczególe i w ogóle pełny profesjonalizm.szkoda,że ten przykład nie potwierdza reguły.trafić do takiego lekarza to jak wygrana w ruletkę.ja trafiłam dopiero za 8-ym razem.

Jestem pod wielkim wrażeniem, bo rzadko zdarza się, ze lekarz podchodzi do pacjenta z tak wielką uwagą. Po doświadczeniach z poprzednim kardiologiem, nie myślałam nawet, że takie podejście jest możliwe! Wyszłam uspokojona, z dokładną wiedzą o stanie mojego serca i sposobie podjętego leczenia. A przy tym bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Gorąco polecam wszystkim sercowcom!