dr hab. n. med. Marek Napiontek

Cudowny człowiek i wspaniały specjalista!!! Profesjonalny i uprzejmy, takich lekarzy oby jak najwięcej!!! Bardzo precyzyjny i co najważniejsze skuteczny!!! Zdecydowanie polecam!!!

Kiedy byłam mała wyleczył mój kręcz szyjny po którym nie ma śladu. Mojemu bratu również jedną operacją wyleczył kolano, a jak wiadomo kolana to ciężkie sprawy... Brat tak samo jak ja nie pamietamy, że kiedyś mieliśmy powyższe problemy. Mistrz w swoim fachu.

Mistrz w swoim fachu.

Witam, niedawno byłam u prof. Napiontka na wizycie. Lekarz bardzo sympatyczny i rzeczowy, szybko postawił diagnozę i zaproponował termin zabiegu. Czytałam dużo pozytywnych opini o prof. Napiontku, na mnie również wywarł pozytywne wrażenie, jednak zanim zdecyduję się na operację chciałabym porozmawiać z kimś kto przeszedł operację koretky stopy. Będę bardzo wdzięczna za kontakt. alma_katarzynaMAŁPA.wp.pl

Cudowny i wspaniały lekarz. Nie ma na całym świecie lepszego. Potrafi zrobić praktycznie wszystko. POLECAM, chociaż niesamowicie drogi

Omijać szeroki łukiem!!! nie polecam!! co z tego, że wzbudza zaufanie jak teraz po operacji muszę męczyć się z bólem i ograniczoną sprawnością, a przed operacja bylam w pełni sprawna!

Omijać szerokim łukiem, traktuje ludzi nie jak pacjentów tylko klientów.

Omijać szerokim łukiem, traktuje ludzi nie jak pacjentów tylko klientów.

Bardzo dobry w swoim fachu. Jednorazowo wykonał operację korekty stopy końsko szpotawej naszej córki, przy czym inni ortopedzi prognozowali kilka operacji, o ile ktoś by się podjął ich wykonania. Bardzo komunikatywny i kompetentny, zna swoje możliwości i ograniczenia – „nie owija w bawełnę”. Świadom swojego doświadczenia i wiedzy.

W żadnym wypadku nie polecam. Owszem, wzbudza zaufanie, ale co z tego jeśli wykonał błąd podczas operacji. Podczas skracania kości pomylił się o dwa centymetry. Odradzam.

Odradzam.

godny polecenia pod każdym względem. A najważniejsze-skuteczny. Wyleczył bezoperacyjnie moją córkę ze stóp końsko-szpotawych. W alternatywie do jego metody były licznbe operacje na 6-mies. dziecku

godny polecenia pod każdym względem. A najważniejsze-skuteczny.

Najlepszy lekarz na swiecie... Pozdrawiam, Agnieszka z Białośliwia

Najlepszy lekarz na swiecie...
Pozdrawiam, Agnieszka z Białośliwia