prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. U mojego dziecka bardzo szybko postawił i diagnozę i zaczął leczenie. Zawsze uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby. W razie wątpliwości chętnie tłumaczy przez telefon lib przez e-mail. Godny polecenia

Fantastyczny lekarz! Całkowicie zainteresowany i zaaosorbowany przypadkiem i pacjentem, nawet tym najmniejszym!

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

BYŁAM Z CÓRKĄ PO RAZ PIERWSZY NA WIZYCIE U PROFESORA PEŁNA OBAW I NIEPEWNOŚCI. BO CÓŻ CHOROBA TO WIELKIE ? NIEWIADOME. TEN PRZYJĄŁ NAS BARDZO SERDECZNIE ,WYJAŚNIŁ NA CZYM MOZE POLEGAĆ PROBLEM I ZAPROPONOWAŁ KOMPLEKSOWE BADANIA NA ODDZIALE .JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC

PRAWDZIWY FACHOWIEC!!! BYŁEM U NIEGO Z SYNEM. DAŁ RADĘ I POMÓGŁ ZROZUMIEĆ KILKA ZAGADNIEŃ. JEST 100% FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE.

Niezwykły człowiek, widać że jest lekarzem z powołania, a nie jak większość lekarzy naszych czasów z zawodu. Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam.

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Mój niespełna dwuletni syn nie płakał przy żadnej wizycie (w każdym innym gabinecie jest histeria)

Pan dr Niedziela jest typem naukowca. To taki lekarz, który u każdego coś znajdzie. Przytoczy na ten temat fachową literature i aktualny stan badań:-) Nie jestem tylko pewna, czy o to tu chodzi. Zamiast słów otuchy, szybciej można usłyszeć, jakie jeszcze choroby mogą się u dziecka rozwinąć w przyszłości:-( Chyba łatwiej by mi było żyć, nie posiadając tej wiedzy.

Nie spotkałam jeszcze tak oddanego pacjentowi lekarza...człowiek wielkiego serca:)