prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
19 opinii

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. U mojego dziecka bardzo szybko postawił i diagnozę i zaczął leczenie. Zawsze uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby. W razie wątpliwości chętnie tłumaczy przez telefon lib przez e-mail. Godny polecenia

Fantastyczny lekarz! Całkowicie zainteresowany i zaaosorbowany przypadkiem i pacjentem, nawet tym najmniejszym!

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

BYŁAM Z CÓRKĄ PO RAZ PIERWSZY NA WIZYCIE U PROFESORA PEŁNA OBAW I NIEPEWNOŚCI. BO CÓŻ CHOROBA TO WIELKIE ? NIEWIADOME. TEN PRZYJĄŁ NAS BARDZO SERDECZNIE ,WYJAŚNIŁ NA CZYM MOZE POLEGAĆ PROBLEM I ZAPROPONOWAŁ KOMPLEKSOWE BADANIA NA ODDZIALE .JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC

PRAWDZIWY FACHOWIEC!!! BYŁEM U NIEGO Z SYNEM. DAŁ RADĘ I POMÓGŁ ZROZUMIEĆ KILKA ZAGADNIEŃ. JEST 100% FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE.

Niezwykły człowiek, widać że jest lekarzem z powołania, a nie jak większość lekarzy naszych czasów z zawodu. Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam.

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Mój niespełna dwuletni syn nie płakał przy żadnej wizycie (w każdym innym gabinecie jest histeria)

Pan dr Niedziela jest typem naukowca. To taki lekarz, który u każdego coś znajdzie. Przytoczy na ten temat fachową literature i aktualny stan badań:-) Nie jestem tylko pewna, czy o to tu chodzi. Zamiast słów otuchy, szybciej można usłyszeć, jakie jeszcze choroby mogą się u dziecka rozwinąć w przyszłości:-( Chyba łatwiej by mi było żyć, nie posiadając tej wiedzy.

Nie spotkałam jeszcze tak oddanego pacjentowi lekarza...człowiek wielkiego serca:)

Niezwykle sympatyczny, kontaktowy i kompetentny lekarz.

Niezwykły, skromny ,acz bardzo kompetentny człowiek. Oby było więcej takich lekarzy!!!

Jest wspaniałym lekarzem.Bardzo mi pomógł.

Zdycydowanie lekarz z powołania. Niestety Pan dr przyjuje tylko dzieci... odkąd już mam leczyć się u lekarzy dla dorosłych nie mogę znaleźć "mojego lekarza" który ma dalej mnie prowadzić. No cóż, naprawdę bardzo polecam

Wspaniały lekarz. Tzw. lekarz z powołania. nie będę się rozpisywał, po prostu takich lekarzy jak on wiecej nie ma !

Nie znam lepszego lekarza i człowieka. Brak słów aby opisać jego kompetencję i odanie pacjentowi. Takich ludzi się nie spotyka

lekarz z powołania,pierwszy raz spotkałam się z tak oddanym pacjentom lekarzem,przez prawie 5 lat szukaliśmy poprawnej diagnozy u syna ,nikt nam nie chciał pomóc,cieszę się bardzo ,że dostaliśmy się do profesora szkoda tylko ,że tak późno,syn jest pod kontrolą ponad 2 lata i są duże efekty,zawdzięczam mu zdrowie syna .Nie przyjął ani złotówki.

Obszerna wiedza medyczna i wręcz fenomenalna pamięć Pana Profesora (o czym miałam okazję się przekonać osobiście), jest adekwatna do Jego tytułu. Do tego wspaniały człowiek pełen troski o pacjenta, wnikliwie badający i stawiający trafne diagnozy. A co za tym idzie, skutecznie leczący. Zawsze znajduje czas, by szczegółowo objaśnić stan chorego i metody leczenia. Polecam wszystkim oddanie Dziecka pod opiekę Pana Profesora, nie pożałujecie na pewno!

wspanialy czlowiek i specjalista .polecam kazdemu ktory musi skorzystac z porady tego specjalisty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny