prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

15.10.2013

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

11.06.2012

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. U mojego dziecka bardzo szybko postawił i diagnozę i zaczął leczenie. Zawsze uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby. W razie wątpliwości chętnie tłumaczy przez telefon lib przez e-mail. Godny polecenia

11.04.2012

Fantastyczny lekarz! Całkowicie zainteresowany i zaaosorbowany przypadkiem i pacjentem, nawet tym najmniejszym!

06.03.2012

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

11.02.2012

BYŁAM Z CÓRKĄ PO RAZ PIERWSZY NA WIZYCIE U PROFESORA PEŁNA OBAW I NIEPEWNOŚCI. BO CÓŻ CHOROBA TO WIELKIE ? NIEWIADOME. TEN PRZYJĄŁ NAS BARDZO SERDECZNIE ,WYJAŚNIŁ NA CZYM MOZE POLEGAĆ PROBLEM I ZAPROPONOWAŁ KOMPLEKSOWE BADANIA NA ODDZIALE .JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Poznań"?

Elzbieta Małecka

Endokrynolog dziecięcy
Klinika endokrynologii i diabetologii dziecięcej

Poznań

dr hab. n. med.