Bardzo dobry okulista. Wykazuje się dużą wiedzą w leczeniu . Dla pacjętów jest uczynny i uprzejmy .Polecam tego lekarza innym pacjentów

świetny fachowiec, jestem po kilku wizytach i po 4 zabiegach wykonanych przez tego lekarza, czuję się dobrze zdiagnozowana i leczona. Polecam zdecydowanie.

oj nie,podczas wizyty odniosłam wrazenie jakby sie strasznie gdzies spieszył.Taśmówka,rutyna.Szkoda.

Świetny specjalista i przemiły człowiek,polecam go wszystkim znajomym ,sympatyczny o dobrej aurze i podejściu do pacjenta,jestem zadowolona z leczenia u Pana Doktora przywrócił mi wzrok ,dał mi wiarę i nowe życie DZIĘKUJĘ Z SERCA

lekarz zalecił zabieg,który wogóle nie był potrzebny .Miły uprzejmy ale nie wiem czy nie za szybko stawia diagnozy

Najtrafniejsze badanie wzroku jakie miałem w życiu.

Najtrafniejsze badanie wzroku jakie miałem w życiu.