lekarz Marek Ogrodziński

ocena mowi sama za siebie:) Polecam!ale musze sie wyprodukowac,bo nie chca mi przyjac za krotkiego komentarza;) tak wiec: Dostepny 24h,ma spore znajomosci w innych moastach a to duzy plus! Nie uwaza sie za cudotworce-jesli potrzebna jest dodatkowa diagnostyka czy konsultacja kieruje na nia i to do na prawde dobrych specjalistow w Polsce. Kobieta ciezarna na wizycie u p.doktora ma poswiecane z Jego strony max. czasu.Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania,za kazdym razem zdjecie usg babla-a to nie wszyscy tacy chetni do drukowania obrazu USG. Moznaby napisac jeszcze wiele plusow,ale mam nadzieje,ze ...

tak wiec:
Moznaby napisac jeszcze wiele plusow,ale mam nadzieje,ze to wystarczy,a po drugie to trzeba sie osobiscie przekonac:) Ja nie zmienilabym lekarza na innego.

Ja obecnie jestem zadowolona staram sie z mezem o dziecko bylam na wizycie odrazu zrobiono mi badania dostalam skierowanie na badania laboratoryjne.A uprzejmosc pana doktora to duzy plus.

Do Doktora Ogrodzińskiego chodzę od kilku lat i jeszcze nigdy nie trafiłam na jego zły humor czy brak czasu choć czasami umawiałam się na wizytę w ostatniej chwili,na wyniki z cytologii czekałam może 2 tygodnie więc to nie jest długo,fakt wizyty nie są najtańsze ale przynajmniej wiem za co płacę

Jest bardzo dobrym specjalistą,najważniejsza jest dla niego pacjentka i jej problem a nie czas i pieniądze.Pod jego opieką w czasie ciąży(ciąża bliźniacza)czułam się bezpieczna,wiedziałam,że jak powstanie jakiś problem nie zostanę z nim sama.Nie którzy lekarze powinni brać z niego przykład pod względem kultury osobistej jak i wiedzy jaką posiada,którą cały czas poszerza i uaktualnia a to jest bardzo ważne.

nie jestem zadowolona z wizyty u p.doktora.ola

nie jestem zadowolona z wizyty u p.doktora.ola

Super podejscie do mlodych dziewczyn, polecam kazdej dziewczynie, nawet jak trzeba trafic do gina poraz 1, wszystko fajnie tlumaczy i jest pomocny :)Profesjonalista :)Zaplacilam 100 zl prywatnie, ale robilam usg i wymazy.

Lekarz odmówił mi wizyty na koszt Kasy Chorych bo jak stwierdził spieszy się do swojego prywatnego gabinetu bo ma jeszcze dzisiaj "dużo cipek do oglądnięcia".

Polecam dra Ogrodzińskiego wszystkim pacjentkom, jest bardzo dobrym specjalistą, służy radą i czasem, dyspozycyjny 24h, odpowiada na każde pytanie,bardzo miły i życzliwy. Po prostu super specjalista jako lekarz, a takich w Szczecinku to mało.

polecam każdej kobiecie w ciąży. Lekarz ma super podejście do pacjentek i ich mężów