Marek Otręba

Brak kultury osobistej Naciągacz na pieniądze uważa że wszystkie kobiety mają grzybice Dziecko urodziło się chore bo nie robił wogle usg a pieniądze pobieral

Brak kultury osobistej
Naciągacz na pieniądze uważa że wszystkie kobiety mają grzybice
Dziecko urodziło się chore bo nie robił wogle usg a pieniądze pobieral

Lekarz naciąga na zakładanie krążka wmawia że pacjentka ma skróconą szyjke macicy i rozwarcie, nie badając tego usg dopochwowo. Wydałam bez potrzeby pieniądze na krążek. Jest nie kulturalny i nie delikatny. Nie polecam

Pan dr poświęca dużo czasu nie pogania słucha co się mówi pomaga i po ludzku rozmawia o problemach doradza Rzeczywiście mówi kawę na ławę i na Ty jeśli komuś to nie odpowiada nie powinien chodzic przejął się choroba mojej mamy i obiecał pomóc To najlepszy ginekolog u jakiego byłam!

Dr. Marek Otręba, to najlepszy ginekolog do którego w życiu chodziłam około 10 lat. Wyprowadziłam się i teraz nie mogę. Bardzo dobry, kompetentny, wszystko tłumaczy, ma zawsze czas, oddzwania, kiedy nie może odebrać, ma poczucie humoru, potrafi pomóc,godny zaufania i polecenia na 100%. Jeśli komuś nie odpowiada, to proszę żeby nie chodził i nie zajmował kolejki,spotkałam niestety pacjentki,które oczekując na wizytę narzekały na doktora, po co takie osoby w ogóle umawiają się na wizytę?. Pozdrawiam Pana serdecznie !:)

Bardzo miły lekarz,delikatny,mozna z nim porozmawiac, chetnie udziela rad i wskazowek! polecam!

dość specyficzny i bezpośredni, co nie każdemu może się podobać. Dla mnie takie usposobienie nie stanowi problemu. Trzeba jednak oddać, ze poświęca pacjentkom dużo czasu, tłumaczy, zleca badania, jest dostępny także pod tel.,nie tylko w godzinach przyjęć, słucha co sie do niego mówi, poza tym nie ma problemu z uzyskaniem skierowania na badania czy do specjalisty, o ile zachodzi taka potrzeba

naciągacz i staroświecki lekarz... Nie polecam chyba ze chcecie wydawac co miesiac pieniadze

Ten lekarz nie tylko zniszczył moje zdrowie ale również moje życie rodzinne.........

jak najbardziej polecam!!!!!! jestem u doktora kolejny raz i uważam że jest bardzo kompetentny .Oby wszyscy lekarze poświęcali pacjentką tyle czasu!!!

pan dr u wszystkich pacjentek stwierdza grzybice drożdżakopodobną i wszystkim zalecan stosowanie Nystatyny w globulkach (nawet jak się nic nie dzieje). Poza tym jest za bardzo bezpośredni i szczery co nie zawsze popłaca w kontaktach z innymi ludźmi.