lekarz Marek Paśnicki

1,9
1,7
1,8
1,8

Arogancki i traktujący klientów - bo tak patrzy na ludzi którzy się u niego leczą - z góry człowiek. Zależy mu tylko na zarobku, stąd negatywny stosunek do tych którzy korzystają z opieki publicznej. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek specjaliście ponieważ stan jego wiedzy zatrzymał się jakieś 20 lat temu. Można się jedynie zawieść.

Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BardZiej biznesmen niż lekarz Wyciąga kasę nic więcej Dramat

Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BardZiej biznesmen niż lekarz
Wyciąga kasę nic więcej
Dramat

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.

Doktor lecząc robi łaskę pacjentom. Nieuprzejmy i zrobi wszystko by umówić pacjenta na wizytę prywatną. Jezeli odmawiasz jest niemiły. Przez 1,5-rok syna nie osłuchał ani razu. Od razu szczepi- po dmuchnięciu w spirometr.

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

Byłam u tego lekarza na NFZ i prywatnie. Trudno mi teraz cokolwiek napisać obiektywnie. Lekarz uratował mi życie rok temu ale w tym roku jednak wygodniej będzie mi się udusić.

W przypadku tego lekarza powinien być podział ze względu na wizytę prywatną i publiczną, ponieważ na kasę - jest arogancki, zbywa i ogólnie olewa pacjenta, natomiast prywatnie - do rany przyłóż i nagle ma mnóstwo czasu dla pacjenta i jest bardzo uprzejmy.

Świetny lekarz!Polecam! Mimo tego,że ludzie nie polecali doktora postanowiłam przekonać się sama o jego kompetencjach.Okazało się ,że jest lekarzem angażującym się w leczenie swojego pacjenta,omawia dokładnie rodzaj leczenia.Wszystko tłumaczy.

Świetny lekarz!Polecam!

dno i to że tacy lekarze jeszcze przyjmują,zwykłe naciągactwo i wmawianie alergii no i oczywiście astmy.nie polecam nikomu tego lekarza.

wizyta taka i taka przy publicznej totalny olew pacjenta, wizyta prywatna "wazelina".