dr n. med. Marek Pawłowski

Bardzo nie polecam tego lekarza. Każda wizyta przebieg w sposób chaotyczny, lekarz ma zerowe podejście do dziecka. Przy każdej wizycie kontrolnej dziecko nie jest dokładnie badane. Wystawia pełno skierowań do siebie, a później okazuje się że dziecko jest zdrowe i nie wymagało takowej wizyty. Podczas wizyt odbiera telefony i rozmawia z kimś innym

Lekarz, który nie nadaje się na pediatrę. Zero podejścia do dzieci np. uspokojenia dziecka gdy widzi, że dziecko się boi, zagadania. Brak próby zbadania dziecku uszu, zakładając że to się nie uda, bo dziecko wyrywało się przy zaglądaniu do gardła (dziecko skarży się na ból uszu), podczas gdy przy innym lekarzu nie było z tym problemu. Przepisanie leku w ciemno, bo dalej nie wiadomo co mu konkretnie jest. Podnoszenie głosu na rodzica, chamskie odpowiedzi. Myślałam że może zły dzień, ale to się dzieje na każdej naszej wizycie. Szybka, chaotyczna wizyta, trzeba się dopytywać co dziecku właściwie dolega, a odpowiedzi są wymijające. Czułam się tam intruzem, który ma jak najszybciej opuścić gabinet. Nie polecam.

Super lekarz! Lecze dwójkę dzieci zawsze pomaga,zawsze trafne diagnozy!Lekarz z powołania! Oby wiecej było takich lekarzy.Cena za wizytę tez bardzo dobra.Polecam.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Podchodzi do pacjenta (dziecka) w sposób profesjonalny. Zawsze prosi o telefon za pare dni czy wszystko z dzieckiem dobrze. Szkoda ze tak mało jest takich dobrych lekarzy

Bardzo dobry pediatra godny polecenia, dobry kontakt z dzieckiem. Wczoraj byliśmy z naszym maleństwem na wizycie prywatnej od razu pan dr postawił trafna diagnozę. Poprawa stanu zdrowia dziecka już następnego dnia. Lekarz praktycznie dostępny pod tel. cały dzień, nie ma problemu z umówieniem wizyty. No i koszt wizyty prywatnej naprawdę rewelacyjna byłam naprawdę mile zaskoczona. Polecam

Proszę o numer telefonu do lerza,który dojedzie do dziecka (wizyta domowa) BARDZO PROSZĘ ! z góry dziękuje

Proszę o numer telefonu do lerza,który dojedzie do dziecka (wizyta domowa)
BARDZO PROSZĘ !
z góry dziękuje

Zawsze można na niego liczyć, do godz. 22 spokojnie można dzwonić. Naprawdę cieszę się, że do niego dotarłam. Wspaniałe podejście do dzieci, trafne diagnozy, no i ta cena za wizytę. POLECAM!

Lekarz nawet ok, gdy przychodzi się prywatnie, ale jesli wizyta jest w przychodni to nie ten lekarz.Ciągle rozmawia przez telefon i zbytnio nie zajmuje się pacjentem.

Nie nadaje się na pediatrę, przy płaczącym maleństwie przekazuje niewyraźnym głosem matce swoje zalecenia; wizyta chaotyczna i szybka, niecierpliwy momentami podnosi głos na rodzica traktując go jak idiotę, sam natomiast nie bardzo chce się przyznać do braku swojej wiedzy na temat np. skojarzonych szczepionek, nie polecam szczególnie rodzicom świeżoupieczonym

Zbyt szybki, niezaanagażowany, leczy syropami homeopatycznymi i Bioaronem C wszystkie choroby, a po kilku dniach i tak trzeba aplikowac antybiotyk, brak kompleksowego spojrzenia na pacjenta, polecam tylko w ostateczności