lekarz Marek Paździor

Traktuje pacjenta poważnie , bada i odpowiada na wszystkie pytania , tłumaczy stan choroby i leczenie. Jest bardzo uprzejmy

Bardzo DOBRY lekarz!!!! polecam wszystkim w Siedlcach 3 ortopedów ze szpitala nie poznało się na złamaniu piety gdzie doktor oglądał dokładnie ten sam rentgen co pozostali lekarze!!!! Wspaniały człowiek bardzo cierpliwy i uprzejmy, świetny specjalista polecam wszystkim!!!!

Potwierdzam tylko inne komentarze. "Fachowiec" jak filmowy prof. Wilczur. Czyni cuda jeżeli np chodzi o stawy kolanowe (to mnie dotyczyło). Profesjonalizm, Kompetencja, fachowość na najwyższym poziomie a przy tym, co nie spotykane bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie, poświęcenie wystarczającej ilości czasu dla pacjenta, UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA pacjenta. Polecam!

Lekarz godny polecenia, tłumaczy wszystko, miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta. Brakuje takich lekarzy.

Polecam ,super specjalista.!!!! Miły, świetny fachowiec, szczególnie polecam do protez stawu kolanowego.

Super polecam wszystkim, moje kolano tzn ACL przeprowadzony fachowo. Ciekawe czy również uda mi się ponownie zoperować boczne przyparcie rzepki. Szczerze to żałuję , że trafiłam do Łęcznej tak późno i poddałam się nie potrzebnie lekarzom w Siedlcach.Polecam wszystkim -fachowiec w 100 % !!!!

Najlepszy ortopeda. Niezwykle miły i kompetentny. Dokładnie objaśnia chorobę, podchodzi do pacjenta kompleksowo.

jest godny zaufanja i polecila bym go kazdemu

jest godny zaufanja i polecila bym go kazdemu

Świetny lekarz!:). Jak najbardziej polecam ;)

Świetny lekarz!:). Jak najbardziej polecam ;)

Polecam...naprawdę b.dobry specjalista znający się na swojej robocie

Polecam...naprawdę b.dobry specjalista znający się na swojej robocie