Pan doktor zna się na rzeczy jak mało kto a do tego bardzo miły i kompetentny, takich ludzi więcej w służbie zdrowia lekarz z powołania. Wszelkiej pomyślności dla Pana doktora!!!

Bardzo dobry lekarz, lata zmagalem sie z bolem zwiedzilem cala mase specjalistow a on trafna diagnoze postawil w kilka minut zlecil wszystkie badania. Teraz bol zniknal i ja sie czuje dobrze. Polecam

To najlepszy lekarz, jakiego można mieć szczęście spotkać na swojej drodze życia. Kompetentny, rzeczowy, stawijący trafne diagnozy. polecam.

bardzo dobry czlowiek cale zycie mi pomagal

bardzo dobry czlowiek cale zycie mi pomagal

Zlecił mi mnóstwo badań, dzięki temu wykrył poważną chorobę którą da się leczyć. Jestem Mu bardzo wdzięczny

Oby tak dalej pan czynił,i trzymaj się pan.Jesteś pan super i na swoim miejscu.pozdrawiam serdecznie,wdzięczny pacjent.

Prawdziwy znawca tematu, lekarz z powołania świetnie zorganizowany. SUPER

Prawdziwy znawca tematu, lekarz z powołania świetnie zorganizowany. SUPER

Chłop do tańca i różańca !!! Zna się na swojej robocie jak mało kto a przy okazji lubi pożartować :)

jestem stałym pacjentem dr.Podoby.Życzyć sobie takiej opieki zdrowotnej jaką mi zapewnia.Tym bardziej,że codziennie przyjmuje masę pacjentów. Pomyślności panie Doktorze.

Kompetentny lekarz, jestem bardzo zadowolona. Mam porównanie z innymi chirurgami i dr Podoba to lekarz na 6. Pozdrawiam, pacjentka