lekarz Marek Polkowski

Kierując się opiniami, najpierw miałam obawy ,jeśli chodzi o wizytę u tego lekarza,ale zupełnie nie potrzebnie. BARDZO sympatyczny,uprzejmy i rzeczowy lekarz. Dwa razy miałam postawioną dobrą diagnozę i odpowiednie leczenie. Polecam.

Polecam.

Beznadziejny sposób diagnozowania, który opiera się na uszczypliwych komentarzach w miejscu, gdzie powinno się mieć 100% zaufania do lekarza, pozbawiony empatii i znudzony praca, stanowczo odradzam

Pan doktor powołuje się na klauzulę sumienia w zakresie przepisania niektórych preparatów, nie polecam.

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii. Lekarz bardzo konkretny, wizyta trwa krótko (co w pandemii jest raczej zaletą), lekarz zlecił wszystkie potrzebne badania "od ręki". Lekarz mówi mało, ale same konkretnie. To wielka zaleta w tym fachu. Na wizycie było miło i czułam się bezpiecznie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Nie polecam, opryskliwy, niemiły, wrecz arogancki i bezczelny wrecz sie wysmiewał i kpił , jego podejscie do pacjentki pozostawia wiele do życzenia, byla to moja pierwsza i ostatnia wizyta,

Niestety, już więcej nie wybiorę się do tego lekarza. Byłam na wizycie w prywatnej placówce. Lekarz był niemiły i czułam się jak obsztorcowane dziecko w przedszkolu. Wizyta bardzo niekomfortowa.

Miłe Panie, Doktor Polkowski to profesjonalista. Jest bardzo dobrym lekarzem i mam do niego zaufanie. Nigdy żadnego problemu nie konsultowałam z innym lekarzem. Jestem pacjentką od dawna, prowadzona jedna ciąża (z wprowadzonym antybiotykiem, po którym nie miałam żadnych skutków ubocznych, a dziecko jest w pełni zdrowe) i teraz druga. Miły, uprzejmy i spokojny. Polecam Paniom, które szukają fachowca, a nie Pana do pogadania, a także tym, które ufają lekarzom, a nie same decydują na co powinny dostać skierowanie czy jakie powinny mieć badania!!

Miłe Panie,

Dr Polkowskiego wybrałam do prowadzenia ciąży i uważam, że był to dobry wybór. Nadal jest moim lekarzem. W czasie ciaży przepisywał wszystkie niezbędne badania, oraz dodatkowe, o które prosiłam sama. Gdy potrzebowałam zwolnienia w ciąży, bez żadnego "ale" wypisywał. Na wizyty przyjmował nawet jeśli nie byłam zapisana, a miałam pewne wątpliwości. Teraz sam pilnuje terminów cytologii, przypomina o nich podczas wizyt. A jeśli chodzi o jego osobowość to faktycznie nie jest wylewny, ale na pytania odpowiada konkretnie,rzeczowo. Jest uprzejmy, badania wykonuje delikatnie.

Bardzo słaby lekarz - leczył mnie na grzybicę, przepisywał leki, kóre stosowałam, potem przychodziłam ponownie i słyszałam, że znów grzybica...w międzyczasie wyprosiłam skierowanie na posiew i badanie czystości pochwy i wyszło idealnie - żadnej grzybicy ani stanu zapalnego. Dodam, że posiew był robiony między jedną a drugą wizytą u Pana doktora podczas których za kazdym razem stwierdzał grzybicę i przepisywał nowe leki. Dostałam tez do połknięcia Orungal, więc zapytałam w którym momencie cyklu mam go wziąć (pojedyńcza dawka na jeden dzień) i usłyszałam ze w dowolnym. Potem skonsultowałam to jeszcze z innymi lekarzami i dowiedziałam się, że lek ten bierze się tylko w pierwszej połowie cyklu bo jest niebezpieczny dla ewentualnej ciąży!! Inny lekarz, do którego potem poszłam z wynikami posiewu powiedział, że widzi małe podrażnienie, ale nic więcej. I to ono było wynikiem mojego dyskomfortu, a nie grzybica....Jestem przerażona, że lekarz nie odróżnia grzybicy od podrażnienia!

Miałam spore problemy z miesiączką (przyjmuję tabletki), najpierw miałam krwawienia przez miesiąc non stop a później przez 3 miesiące nic. Do Dr Polkowskiego trafiłam przypadkowo, ten potraktował mnie dosłownie olewczo. Moja wizyta trwała może 5 minut, nie zostałam ani zbadana ani nie dostałam żadnego skierowania na badania. Otrzymałam informację, że to pewnie przez tabletki i nie przejmować się. ..... Wyszłam z gabinetu i dalej nie wiedziałam co mam robić. Lekarz nieprzyjemny, mało kontaktowy, sprawia wrażenie jakby łaskę robił, że w ogóle ktoś do niego przyszedł na wizytę ........Odradzam !!