dr n. med.Marek Popielarz

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
6 opinii

• 4

Leczę córkę u doktora już od 2 lat . Czas oczekiwania na wizytę ok 2 m-cy na NFZ. Doktor jest uprzejmy, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Już po miesiącu leczenia wystąpiła wyraźna poprawa.

• 2

Zgadzam się z przedmówcami. Leczę ( a raczej leczylam) u tego lekarza od kilku lat dziecko chore na mukowiscydozę. Za 100 zł- 3 minuty poświęconego czasu. Kiedyś jeszcze miał czas dla pacjenta, teraz ZERO cierpliwości dla dziecka, ZERO zaleceń, sama muszę doprosić się o wszelkie skierowania. Jak to ktos wyżej napisał "typowy wypisywacz recept". Kasa, kasa i kasa panie doktorze???

• 2

Typowy "wypisywacz recept", bardzo schematyczny, przez dwa lata w niczym mi nie pomógł.

• 5

dzięki panu doktorowi moj syn wreszcie jest prawidłowo leczony i od pół roku -nie licząc przeziębienia -nie choruje.polecam.

• 5

Trafiałm do pana doktora po tym, jak już odwiedziłam kilku innych - synek miał dziwnie chrapliwy oddech i nikt nie potrafił powiedzieć dlaczego (astma, uczulenie na pyłki, przeziębienie, przewrażliwienie u matki - tego typu diagnozy słyszałam). ja podejrzewałam, że coś mogło mu się dostać do płuc, po tym jak się zakrztusił. pan doktor bardzo dokładnie, starannie zbadał synka. i dosłuchał się czegoś, skierował na bronchoskopię (jeszcze wyszukał nam znajomego lekarza, który mógł ją zrobić w zasadzie natychmiast) i problem mieliśmy z głowy, a w zasadzie z płuc. dodam, że nie była to prywatna wizyta, pan doktor widział nas wówczas pierwszy raz w życiu. teraz widzi nas już częściej.

• 1

Z porad tego Pana korzystalam z alergicznym dzieckiem kilka lat temu. Wizyta byla prywatna, ale lekarz zrobil na mnie wrazenie nerwowego i zabieganego, nie poświęcił nam zbyt wiele czasu, czego efektem było nieporozumienie w kwestii dawkowania leku na skutek czego miesięczna kuracja(dodam ze dosc kosztowna) zamiast pomóc, raczej pogłębiła objawy astmy. Szybko zrezygnowałam z jego porad.

Gdzie przyjmuję

place 11

Międzychodzka 7b lok. 106
    Poznań
    52,406526216,87738660 603 77 40 05

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat