dr n. med. Marek Popielarz

3,5
3,7
3,2

17.07.2013

Leczę córkę u doktora już od 2 lat . Czas oczekiwania na wizytę ok 2 m-cy na NFZ. Doktor jest uprzejmy, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Już po miesiącu leczenia wystąpiła wyraźna poprawa.

ca-mi

05.06.2013

Zgadzam się z przedmówcami. Leczę ( a raczej leczylam) u tego lekarza od kilku lat dziecko chore na mukowiscydozę. Za 100 zł- 3 minuty poświęconego czasu. Kiedyś jeszcze miał czas dla pacjenta, teraz ZERO cierpliwości dla dziecka, ZERO zaleceń, sama muszę doprosić się o wszelkie skierowania. Jak to ktos wyżej napisał "typowy wypisywacz recept". Kasa, kasa i kasa panie doktorze???

19.04.2011

Typowy "wypisywacz recept", bardzo schematyczny, przez dwa lata w niczym mi nie pomógł.

07.07.2010

dzięki panu doktorowi moj syn wreszcie jest prawidłowo leczony i od pół roku -nie licząc przeziębienia -nie choruje.polecam.

30.04.2009

Trafiałm do pana doktora po tym, jak już odwiedziłam kilku innych - synek miał dziwnie chrapliwy oddech i nikt nie potrafił powiedzieć dlaczego (astma, uczulenie na pyłki, przeziębienie, przewrażliwienie u matki - tego typu diagnozy słyszałam). ja podejrzewałam, że coś mogło mu się dostać do płuc, po tym jak się zakrztusił. pan doktor bardzo dokładnie, starannie zbadał synka. i dosłuchał się czegoś, skierował na bronchoskopię (jeszcze wyszukał nam znajomego lekarza, który mógł ją zrobić w zasadzie natychmiast) i problem mieliśmy z głowy, a w zasadzie z płuc. dodam, że nie była to prywatna wizyta, pan doktor widział nas wówczas pierwszy raz w życiu. teraz widzi nas już częściej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór