mgr Marek Pośpiechmgr Marek Pośpiech - zdjęcie profilowe

mgr Marek Pośpiech

Fizjoterapeuta

Fizjoterapią zająłem się z powody wypadku, jakiego doznałem w dzieciństwie. Rzecz działa się w sezonie wakacyjnym, w Chorwacji, gdzie upadlem kąpiąc się pod prysznicem w hotelowej łazience i złamałem rękę w łokciu. Po niestandardowym leczeniu chorwackich lekarzy, wróciłem do Polski z niepełną ruchomością ręki. Polski ortopeda skierował mnie na rehabilitację, która miała mi pomóc. Leczenie polegało na naświetlaniu lampą Sollux oraz poświeceniu laserem biostymulacyjnym (znany schemat naszej rodzimej rehabilitacji). Po dziesięciu zabiegach rodzice zostali z mniejszą ilością pieniędzy w portfelu, a ja nadal do końca nie potrafiłem wyprostować ręki.

Przez lata próbowałem wrócić do sprawności sprzed wypadku, jednakże dopiero na uczelni w Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie rozpocząłem studia na Wydziale Fizjoterapii moi profesorowie uświadomili mi, że mój problem tkwi w błędnie przeprowadzonej rehabilitacji.

Dzisiaj staram się, by moi pacjenci byli objęci fachową profilaktyką i rzetelną opieką pourazową, która pozwala na szybki powrót do zdrowia.

Dobry specjalista , najwazniejsze że łączy ze soba teorie i praktyke nie tylko z zakresu fizjoterapii ale również podstaw treningu siłowego przez co zyskuje na unikalności w tym zawodzie ;) Polecam zwłaszcza każdemu sportowcowi ;)

Pan Marek to świetny specjalista. Rok walczyłem z bólem barków. Lekarze byli bezradni, a okazało się, że wystarczy rozciągać szyje!! Polecam i pozdrawiam!!!

Dzięki poradom Marka ponownie mogę się schylać, a ból pleców przeszedł w niepamięć. Pokazał jak dostosować plan treningów oraz jakie dodatkowe ćwiczenia wykonywać w celu redukcji bólu, coś pięknego.

Pan Marek, bardzo mi pomógł w problemach z plecami. Nie tylko złagodził ból, ale również pokazał przydatne ćwiczenia i poradził co robic aby bóle nie powracały. Gorąco polecam!

Polecam Nigdy nie Wierzylem ze Poradze sObie z bólamia jednak teraz Wszystko jEst w poRzadku!

Polecam Pana Pośpiecha. Po pierwsze dlatego, że skutecznie rozwiązał mój problem z bólami szyi i głowy, a po drugie dlatego, że jest bardzo konkretny i na wstępie jak również w trakcie serii zabiegów wszystko szczegółowo tłumaczy i dba o Pacjenta. Nie wiem, jak teraz, ale w zeszłym roku obowiązywała jakaś promocja dzięki czemu pierwsza wizyta : konsultacje i zabieg, były gratis. Warto spróbować. Polecam