Właściwa osoba na właściwym stanowisku :) Pan Marek podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Ma fajny kontakt z dziećmi i posiada ogromną wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce. POLECAM !

Właściwa osoba na właściwym stanowisku :)

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a przede wszystkim swietne podejście do małego pacjenta. Polecam z całego serca

Do Pana Marka dotarliśmy z polecenia znajomej. I nie mogliśmy lepiej trafić. Pan Marek to świetny fizjoterapeuta. Rehabilitował naszą córkę metodą Vojty i Bobath. Efekty przeszły nasze oczekiwania. Pan Marek profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, tłumaczy rodzicom na czym polegają ćwiczenia, pokazuje jak je prawidłowo wykonywać. Zawsze służy radą i pomocą. Polecamy Pana Marka z czystym sumieniem.

Przykro mi bardzo bo widzę same dobre opinie- ale ja nie polecam!!! Pan nie poświecił nawet pół sekundy aby nawiązać pozytywny kontakt z córeczką:( TRAUMA!!!

Ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta. Widoczne rezultaty przerastajace wszelkie oczekiwania juz po pierwszej wizycie. Pan Marek to osoba, która wykonuje swój zawód z powołania a nie dla chęci zysku. Zdecydowanie wyróżnia się na tle fizjoterapeutów których do tej pory było mi dane poznać. Fantastyczny człowiek. Gorąco polecam.

Jedzimy do Pana Marka spelcjalnie z Zawiercia, jest bardzo dobrym specjalistą. Z czystym sumieniem polecam wszystkim

Sssuuuppper specjalista brak słów aby określić jego wiedzę kompetencje kontakt z dzieckiem. Nie ma lepszego specjalisty. Głęboki ukłon P,Marku. DZIĘKUJĘ

Marek Pradela........... Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta. Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele. Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa. Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt. Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze dziecko w jego problemy i nikt tak cierpliwie nie będzie odpowiadał na Wasze pytania jak Marek Pradela. Pozdrawiam. Elżbieta Ferdynus.

Marek Pradela...........
Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta.
Pozdrawiam. Elżbieta Ferdynus.

Jest genialny . Wytłumaczy wszystko ze zrozumieniem. Godny polecenia. Czas wykorzystany w pełni. Jest to nasz drugi rehabilitant i zostajemy z nim . Pozdrawiamy Pana Marka Buba z mamą.

Leczenie przynoszące zauważalne efekty, bardzo dobry kontakt. Bardzo dobrze wszystko wyjaśnia czas wizyty w pełni wykorzystany. Gorąco polecam.