dr n. med. Marek Radzki

Moja córka, która nie toleruje wizyt lekarskich bez problemu poddała się badaniu i na dowidzenia podała rączkę. Świetne podejście do dziecka. My też nie mieliśmy wątpliwości, że córka jest w dobrych rękach. Trafna diagnoza, konsultacje przez telefon. Polecam.

Jest bardzo kompetentnym lekarzem o bardzo dużej wiedzy,mnie odpowiada to,że nie zapisuje tysiąca leków na zwykły katar lub przeziębienie, a to że zaleca czekać na rozwój choroby jest zwykłą praktyką lekarską w wiekszości krajów w których byłam. Posiada też bardzo ważną cechę-nie podlega presji ani naciskom ze strony zdenerwowanych rodziców chorego dziecka. Zrozumiałe nie wszystkim się to podoba, ale w końcu nie ma takiego, który by każdemu odpowiadał.

Bardzo specyficzny człowiek, mozna go albo natychmiast polubic albo zdedcydowanie nie. udziela porad na telefon ale zgadzam sie z przedmowcami, ze podchodzi "tasmowo" do szczepien i nie zawsze chce przyjezdzac do kataru i kaszlu bez goraczki.niepokojace jest dla mnie zawsze to, ze radzi czekac az/czy choroba sie rozwinie i nigdy nie polecil syropku na kaszel czy wzmocnienie. stawia jednak super trafne diagnozy-w naszym przypadku jeszcze sie nie pomylil. prowadzimy u niego 2 dzieci, zawsze placilismy 150zł za wizyte, ostatnio jednak podal kwote 200zł-to baaaardzo duzo, przez co zaczynam miec mieszane ...

prowadzimy u niego 2 dzieci, zawsze placilismy 150zł za wizyte, ostatnio jednak podal kwote 200zł-to baaaardzo duzo, przez co zaczynam miec mieszane uczucia wobec niego i zastanawiam sie czy nie zalezy mu bardziej na kasie i samym szczepieniu dzieci-bo to najprostsze a z tego zyje...

Doktor Radzki lubi zajmować się szczepieniami i tylko szczepieniami (czyżby dlatego że z tego jest największa kasa?). Do "byle kataru" jak sam mi kiedyś powiedział jeździć nie lubi. Do dzieci nigdy się wprost nie zwraca, rozmawia z rodzicami tak jakby dziecka nie było, co u moich regularnie wywoływało niezadowolenie. W dodatku nawet szczepienia od których podobno jest specjalistą traktuje taśmowo: "katar? nie szkodzi, szczepimy", "atopowe zapalenie skóry? nie szkodzi, szczepimy". U nas skończyło się to zaostrzeniem choroby.

konkretny, doswiadczony, porady na telefon - zawsze mozemy zadzwonic, prowadzi nasza coreczke od narodzin - jestesmy b zadowoleni

Rzeczowy, szybko i trafnie postawiona diagnoza,zawsze można zadzwonić i uzyskać porade przez telefon.W 100% polecam.

Kompetentny i miły lekarz. Córka go lubi.

Kompetentny i miły lekarz. Córka go lubi.

genialny w diagnostyce, nie przepisuje leków bez sensu, udziela porad na telefon