dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Opinii45

Małgorzata

08.12.2015

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Dzięki niemu dzisiaj jestem wśród Was. Polecam wszystkim chorym. Można zaufać takiemu lekarzowi.

Można zaufać takiemu lekarzowi.

Dorota

07.05.2015

Dr M. Rojek to kompetentny, uprzejmy lekarz z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Szczerze go polecam! To prawdziwy fachowiec. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy... Z uwagi na częste stany zapalne torbieli jestem często w gabinecie POLECAM

Z uwagi na częste stany zapalne torbieli jestem często w gabinecie POLECAM

Małgorzata

14.04.2015

Bardzo kompetentny, miły lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, rzeczowy, troskliwy. Polecam w 100%. A przy okazji serdecznie pozdrawiam :-)

Ania

30.12.2013

Jestem pewna, że zamieszczone negatywne informacje o dr M. Rojku służą jedynie zaszkodzeniu jego świetnej opinii, jaką ma zarówno wśród pacjentów jak i personelu medycznego. Jestem jego pacjentką od 3 lat. Pan doktor wykrył u mnie guzka w piersi. Podszedł bardzo profesjonalnie do wizyty. Udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedział na każde zadane pytanie. Zabieg wykonał szybko i bezboleśnie. Dalej jestem pod jego opieką i systematycznie wykonuje badania u niego w gabinecie. Dr M. Rojek to kompetentny, uprzejmy lekarz z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Szczerze go polecam! To prawdziwy fachowiec. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy...

pacjentka

19.07.2013

Doktor wykonał mi biopsję tarczycy. Miły, spokojny i kompetentny. Przystojny- to już dodatkowy atut. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Radiolog Sosnowiec"?

al. Zwycięstwa 18 lok. 2

ulica Graniczna 54
None
ulica Kilińskiego 48/8
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "SAN-VITA" sp. z o.o.
aleja Piłsudskiego 28A
Dąbrowa Górnicza
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej-Dział Diagnostyki Medycznej Szpitala w Będzinie
ulica Małachowskiego 12
Będzin