Marek Rojek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
42 opinie

Jestem pewna, że zamieszczone negatywne informacje o dr M. Rojku służą jedynie zaszkodzeniu jego świetnej opinii, jaką ma zarówno wśród pacjentów jak i personelu medycznego. Jestem jego pacjentką od 3 lat. Pan doktor wykrył u mnie guzka w piersi. Podszedł bardzo profesjonalnie do wizyty. Udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedział na każde zadane pytanie. Zabieg wykonał szybko i bezboleśnie. Dalej jestem pod jego opieką i systematycznie wykonuje badania u niego w gabinecie. Dr M. Rojek to kompetentny, uprzejmy lekarz z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Szczerze go polecam! To prawdziwy fachowiec. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy...

Doktor wykonał mi biopsję tarczycy. Miły, spokojny i kompetentny. Przystojny- to już dodatkowy atut. Polecam.

Bardzo kompetetny i i konkretny lekarz. Polecam

Rzeczowy, fachowy i - co dla mnie bardzo ważne - spokojny. Wzbudza zaufanie, bada dokładnie, udziela informacji. No i bardzo przystojny:)

Bardzo polecam doktora.Do tak grzecznego i kompetentnego lekarza to miło iść na wizytę.

wiedza podstawowa, aroganckie zachowanie zabiegi ktore powinny byc wykonywane w szpitalu ,wykonuje hurtowo w obskurnym "gabinecie" i tylko za kasę z nfz .Lepiej wszystko dobrze sprawdzić

Miałam u Pana doktora usuwanego guzka laparaskopowo w Warszawie. Ponieważ niesamowicie boję się wszelkiego rodzaju zabiegów, igieł itp. to po tym wszelkie obawy zniknęły :) zabieg trwał dosłownie 10 minut, bezbolesny i co najważniejsze po 30 minutach mogłam spokojnie wrócić do domu. Przez 7 lat zwlekałam z tą decyzją : usunąć czy nie. Teraz wiem, że decyzja była słuszna i cieszę się, że właśnie na doktora Rojka trafiłam.

Bardzo miły, sympatyczny i konkretny lekarz, zabieg wykonał sprawnie i bezboleśnie, w tym samym dniu (konsultacja rano - wieczorem zabieg w gabinecie), bez stresów i niepotrzebnych nerwów. Zdecydowanie polecam.

Specjalista z prawdziwego zdarzenia, a przy tym sympatyczny człowiek

Dziękuję dr M. Rojkowi za wysoki stopień kompetencji zawodowej, za empatię, którą wykazał się w mojej ciężkiej chorobie oraz za cenne rady i wskazówki, które pomogły mi spokojnie przejść przez pierwszy etap walki z chorobą. Bogusława z Będzina

Lekarz przez duże L . Na podstawie USG szyi i tarczycy doskonale trafił /cyt ;zlewające się struktury guzowate jak przy struna nododsa / co potwierdziło się w 100% po badaniach histopatologicznych. Już jestem po operacji .Jest OK , bez powikłań Doktorze , moje wyrazy szacunku!!!!! pacjent lat 49

wspaniały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJLEPSZY LEKARZ z lekarzy jakich poznałem podczas mojej choroby podarował mi już 4lata życia( inni lekarze dawno spisali mnie już na straty) i daje mi ciągle nadzieję i popiera ją faktami jestem rekordzistą pod względem wstawianych drenów i jest to zasługa dr .MARKA ROJKA .Pomaga nie tylko mnie jako choremu ale i moim bliskim którzy też musieli żmierzyć się z moją chorobą Chwała mu za to wielki lekarz i człowiek--wdzięczny pacjent Zygmunt

Kompetentny, dokładny,uprzejmy i budzący zaufanie doktor. Znany i ceniony nie tylko w Sosnowcu.Polecam gorąco Ula

Świetny specjalista nie pamiętam tak wspaniałego lekarza jakim jest pan doktor.Robiony miałam zabieg w Warszawie polecam wszystkim paniom które muszą z takiego zabiegu z korzystać. Powodzenia Ania z Dąbrowy Gór.

Niemiły, nie zna sie na tym co robi nie potrafi postawic diagnozy , proponuje jakieś szemrane zabiegi w Warszawie. Przestrzegam zanim sie zgodzicie skonsultujcie to z innym prawdziwym lekarzem

Lekarz uprzejmy i podchodzący profesionalnie do pacjenta. Jestem pracownikiem sł.zdrowia i dobrze byłoby aby tacy lekarze byli w innych gabinetach usg. Ale nat takie opinie pracuje sam p.dr ROJEK. Wizyta z polecenia.

Jeden z lepszych radiologów na śląsku, kompetentny i znający się na tym co robi, a przy tym sympatyczny człowiek

bardzo dobry lekarz.jesli ktoś szuka specjalisty to polecam. od 2003 jestem pacjentką dr Rojka i mnie nie zawiódł. bezpośredni i kompetentny w tym co robi.

Nie polecam,pan doktor robił usg mojej mamie dwukrotnie-w lutym i maju 2010r i nie zdiagnozował nic-mama zmarła we wrześniu na raka trzustki wielkości serca.Czy przyczyną była wizyta w szpitalu?a nie gabinecie prywatnym?

leczę się od 8 lat, dobry fachowiec, kompetentny

Jako jedyny z pięciu lekarzy zdiagnozował guza węzłów chłonnych u mojego syna....

Oj gdybyż takich Marków Rojków było więcej.... i świat byłby lepszy, i życie piękniejsze, i strach mniejszy, i zdrowych ludzi więcej. Nie będę nikogo namawiała ani przekonywała do wizyty, bowiem zrobili to wszyscy poprzedni wpisujący się, ale muszę dodać, że każda wizyta jest również okazją do spotkania z dwojgiem przesympatycznych Ludzi - Lekarzy. Ot wszystko!

Zarówno dr Rojek, jak i dr Skolimowska mają właściwe podejście do pacjenta, każdego traktują indywidualnie- super ludzie, jakich mało wśród lekarzy, gorąco polecam

Bardzo miła i przyjemna wizyta dla pacjent.

Dobry lekarz.Zna sie na rzeczy.Dzięki niemu wiele osób żyje i uniknęło groźnej choroby.Jedyne zastrzeżenie do lekarki która pomaga mu mogłaby być bardziej uprzejma.

nie spelnia moich wymaganaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dr M.Rojek to bardzo dobry specjalista,lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Podmiotowo podchodzi do każdego pacjenta,jest uprzejmy,cierpliwy i bardzo dokładny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Niego i zdecydowanie polecam tego lekarza wszystkim.

Jestem właśnie po biopsji mamotomicznej przeprowadzonej przez dr.Rojka za co bardzo dziękuję, potwierdzam jest fachowcem pierwszej klasy polecam wszyskim .Dziękuję róenież pani dr. Skolimowskiej która pomaga panu dr.za jej miłe podejście do pacjętek J.SZ.

Byłam u Pana doktora na kontrolnym badaniu, więc zbyt wiele powiedzieć nie mogę, poza tym, że to dobry specjalista i wiem, że wiele osób go chwali

Myślę, że wyrażę opinię wszystkich Pana Doktora pacjentów a szczególnie pań które są po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora w szpitalu w Warszawie.Sama podróż do W-wy, zabieg w szpitalu (nigdy przed tem a byłam kilkakrotnie w szpitalach) nie czułam się tak bezpiecznie i bez żadnego stresu, wiem że to dzięki Temu Szlachetnemu Człowiekowi, Niezwykła Osobowość.Serdecznie dziekuję również sympatycznej Pani doktor Skolimowskiej. B.Dyszy

Goraco polecam PANA DOKTORA.USUWAŁ mi torbiel ,ktora odnowila sie blyskawicznie po operacji.Zaluje Ze wczesniej nie trafilam do pana doktora,bo jak sie okazalo operacja byla prawdopodobnie zbędna.Potwierdzili to takZe inni lekarze. Pozostala mi po niej blizna,komplikacje i asymetria piersi.Znajoma miała rownież skierowanie na zabieg grozila jej amputacja na szczescie trafila do pana Rojka.umiejetnie jej doradzil,pokierowal leczeniem.Dzieki niemu zachowala piers a calosc zakonczyla sie drobnym zabiegiem.DO tej pory jest wszystko w porzadku.Z panem doktorem współpracuje tez PRZESYMPATYCZNA PANI BEATA SKOLIMOWSKA!!!!!!WIECEJ TAKICH LEKARZY ŻYCZYLABYM NAM WSZYSTKIM.

Przylaczam sie do wypowiedzi powyzej. Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Bardzo mily i bardzo kompetentny. Jesli mialabym jeszcze raz dokonac wyboru lekarza - tylko on. Mialam wstrzykiwany etanol do tarczycy - zabieg zostal wykonany bardzo szybko i profesjonalnie; po wkluciu praktycznie nie bylo sladu. Goraco polecam!!!

Zdecydowanie polecam, lekarz bardzo kompetentny i prowadzący pacjenta " za ręce" do zdrowia.

Doskonały lekarz. Nic dodać nic ująć - oby każdy lekarz był tak kompetentny i miał takie podejście do pacjenta. Przeprowadził mi skomplikowaną biopsję torbieli w miednicy (manewrując między żyłą udową i tętnicą, aby ich nie przebić). Wszystko poszło sprawnie, fachowo i bezboleśnie. Przy okazji potrafił przed zabiegiem wytłumaczyć co będzie robione, jak i jakie mogą być konsekwencje. To taki drobny szczegół, ale często pomijany przez lekarzy, a każdy pacjent inaczej podchodzi do zabiegu jak wie co będzie się działo. Polecam wszystkim. Robert Dziedzic

Wspaniały lekarz i człowiek miły kulturalny potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć ,wspiera zawsze doradzi

Doktor Judym naszych czasów. Tak go nazwałam w myślach, gdy pierwszy raz usłyszałam o nim od pacjentek w poczekalni Poradni Leczenia Schorzeń Sutka.Niedawno zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi.Z trudem przypomniałam sobie jego nazwisko. Zszokowana i przerażona, uzbrojona w zdjęcia z mammografii i USG, udałam się do jego prywatnego gabinetu na konsultację.Niestety, potwierdził diagnozę, ale w jakim stylu!!! Jeśli dodam,że za ową,prywatną konsultację nie wziął pieniędzy...!!! Potem, już odpłatnie, zrobiłam biopsję.Szkoda,że niewielu jest takich lekarzy.Napisałam optymistycznie i z nadzieją"niewielu", ale znam tylko jednego. Nazywa się Marek Rojek.Jest bardziej kompetentny i uprzejmy od lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, a także lepszym dignostą od doktora Hausa.

Witam i przyłączam się do opini na temat dr Rojka. Podczas samokontroli piersi wyczułam miejsce,w którym odczuwałam ból. Okazało się, że tam nic nie ma, ale obok jest torbiel 12mm(na szczęście niegroźna),dr wykonał biopsję,parę sekund i po krzyku.(usg+biopsja 140zł) Torbie odessana.Płyn oddany do badania. Teraz pozostało czekanie. Podejście Doktora do pacjenta, jego spokój, udzieliło się i mnie. Gorąco polecam wszystkim kompetencje dr Marka Rojka. Na koniec mała dygresja - Powinni zlikwidować NFZ, bo i tak leczymy się prywatnie. Składki nasze idące na darmozjadów w NFZ powinny być składane na osobiste specjalne konto pacjenta, z którego pokrywane byłyby wszystkie zabiegi wizyty i operacje.Gdyby tak policzyć składki odprowadzane przez całe nasze życie, to każdego byłoby stać na prywatne leczenie. Wdzięczna pacjentka.

Do tej pory dziękuję za polecienie mi Pana dr Rojka, przez innego lekarza. Kiedy okazało się, że będę musiała mieć usunięty guzek z piersi, od razu miałam czarne myśli dotyczące bólu, blizn i całego zabiegu i przede wszystkim sam strach czy to coś złośliwego. Jednak już przy pierwszym USG (koszt 70 zł) Pan dr mnie uspokoił, że to niegroźny włókniak i chciał zrobić zabieg usunięcia już za tydzień!! (spodziewałam się co najmniej 2-3 miesięcy czekania). Faktycznie zabieg odbył się za tydzień, trwał dosłownie 20 minut, zupełnie bezbolesny, bez szwów, tylko opatrunek. Po miesiącu wizyta kontrolna i co mnie bardzo zaskoczyło bezpłatna. Na piersi nie mam praktycznie żadnego śaldu po jakimkolwiek cięciu, jestem niesamowicie zadowolona i wdzięczna Panu doktorowi i polecam każdej kobiecie z podobnym problemem.

Polecam jak najbardziej. Miły, doświadczony i można mu zaufać!!! Chodzę do gabinetu USG od 2000r. na badania kontrolne i jestem bardzo zadowolona!

Wszystkim Państwu polecam tego lekarza. Więcej takich lekarzy a rozwiązane zostaną problemy ze służbą zdrowia.

MUSZE TO NAPISAĆ BO TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ KTOŚ Z MOJEJ RODZINY OTRZYMAŁ ZAPEWNIENIE ZE NA PEWNO NIE NERKA DAJE WYSOKIE OB ......gdyby polegać na urologa USG szukalibyśmy dalej stanu zapalnego .... doskonale przeprowadzone badanie przez Pana Doktora ujawniło przebyty stan zapalny NERKI!!!!!i tak starszej osobie oszczędzono pieniędzy i zdrowia GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny