dr n. med. Marek Rybkiewicz

Chirurg dziecięcy

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!! Z czystym sumieniem polecam!!

Z czystym sumieniem polecam!!

Prawdziwy fachowiec, lekarz z powołaniem. Dziękujemy za pomoc i opiekę. Z opieki na oddz. chirurgii dziecięcej na Uni warto skorzystać tylko i wyłącznie jeśli jest się pod opieką dr Rybkiewicza lub dr Chojnackiej.

Przesympatyczny ,wybitny fachowiec odrazu rozpoznal schorzenie wystawil wlasciwa diagnoze ,bardzo dobre podejscie do dzieci,przemily takiego lekarza szukac ze swieca

Najlepszy!!!! W szpitalu na Unii trafiłam na wielu lekarzy, ale tylko temu powierzyłam mojego synka, bez żadnych obaw. Naprawił to, co inny lekarz zepsuł i powiedział, że się nie da inaczej zrobić. Pan Doktor potrafi w takim razie dokonywać cudów, bo udało się! :) Pozdrawiamy i dziękujemy!

Świetny chirurg. Sympatyczny,pełne zainteresowanie pacjentem.Uprzejmy,cierpliwy.Polecam. Chciałam również serdecznie podziękować doktorowi Markowi.(m.in.za przeprowadzoną 17 grudnia 2012 laparoskopię) DZIĘKUJĘ

Pan Doktor robił plastykę języka mojemu 2 letniemu Synkowi. Fachowo i wyczerpująco wyjaśnił WSZYSTKO o co pytałam, wyjaśnil dlaczego zabieg jest konieczny, objaśnił przebieg operacji, nawet robił rysunki:) Poświęcił dużo czasu, bardzo sympatyczny z super podejściem do dzieci, cierpliwy, uśmiechnięty, kulturalny. Lekarz z gatunku tych, co dobro pacjenta jest dla nich najważniejsze. POLECAM w 100%

Godny polecenia lekarz, któremu nie brakuje dobrych chęci w przeciwieństwie do wielu innych dziecięcych lekarzy.

Doskonały chirurg , przemiły człowiek z pasją i bardzo dobrym podejściem do swoich małych pacjentów . Julia

Julia

niezwykle kompetentny lekarz, trafnie diagnozujący, serdeczne podejście do małego pacjenta.polecam

super lekarz i człowiek polecam goraco.

super lekarz i człowiek polecam goraco.