Marek Rząca

Wrocław
51,103812817,01760250 71 341 27 07

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
12 opinii

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

Dr. Rząca jest super lekarzem i świetnym fachowcem , jest bardzo miłym a zarazem konsekwentnym człowiekiem w 100% polecam tego lekarza ;)pozdrawiam pacjentka .

Kompetencja,wysoki poziom kultury, empatia i Uwaga Panie bardzo przystojny. Troska Pana doktora o pacjenta to nie tylko usunięcie bieżącego problemu zdrowotnego ale zwrócenie mu uwagi na konieczność innych badań np. mamografii, które z doświadczenia onkologa są potrzebne aby uniknąć w przyszłości innych przykrych doświadczeń. DZIĘKUJĘ PIĘKNIE PANIE DOKTORZE.

Dobry fachowiec, natomiast zupełny brak empatii a w tym zawodzie i w tej specjalizacji empatia powinna być wpisana w zawód. Lekceważący sposób rozmowy z pacjentem. Lekarz, który w połowie zdania pacjenta odwraca sie na "pięcie" i wychodzi pozostawiając chorego z problemem i dalszymi pytaniami co do dalszego sposobu leczenia, według mnie minął sie z powołaniem. Czasami dobre słowo i miły gest wystarczy abyśmy my pacjenci mieli ochotę do walki o nasze życie. Szkoda, że nie każdy lekarz ma tego świadomość.

Niezbyt mi się podobał gdy leczyłam u niego raka płuc

POLECAM! Wspaniały lekarz i człowek, profesjonalista, przejmuje się losem pacjentki. Jedeny lekarz, któremu ufam całkowicie. :)

Świetny lekarz. Polecam każdemu. Budzi zaufanie i ogromnie kompetentny.

Fantastyczny fachowiec, super człowiek, jeden z niewielu lekarzy, któremu mogłam zaufać :)

Wspaniały specjalista.Wykonał na mnie operację usunięcia piersi-4 lata temu,zaś rok temu zrobił rekonstrukcję. Bardzo uczciwy-rzadko się taki zdarza.Przyjmie wszystkich pacjentów,choćby było już 2h po godzinach urzędowania. Jest skromny,prawy,wspaniały człowiek. Tak trzymać ,panie Marku-wdzięczna Halina

Cieszę się, że leczę się u dr. Rzący. Wzbudza u mnie całkowite zaufanie

Wspaniały specjalista,pełen ciepła, taki lekarz"kolega" co poda rękę na powitanie i pożegnanie. Uczciwy i doskonały fachowiec, stworzony do tego zawodu. Polecam.

Z czystym sercem i ze 100-procentową pewnością i zdecydowaniem polecam Pana Doktora każdemu, kto by kiedykolwiek potrzebował pomocy lekarza o tej specjalizacji! Gdy okazało się, ze konieczny będzie zabieg chirurgiczny, został mi polecony przez Panią Doktor, u której się leczyłam. Do dziś pozostaję pod opieką Instytutu Onkologii w Gliwicach, gdzie zostałam skierowana po zabiegu we Wrocławiu celem dalszego leczenia i gliwiccy specjaliści nie mogą się nadziwić i nachwalić, jak dobrze mam wykonany zabieg! To wielkie szczęście trafić do tak dobrego lekarza!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny