Marek Sarzyński

Prowadziłam ciążę u dr Sarzyńskiego. Poświęca pacjentkom sporo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu daje skierowania na dodatkowe badania. Natomiast miałam wrażenie, że zbyt lekko i bez uwzględnienia realnych potrzeb pacjentki zalecał witaminy i inne leki. Dodatkowo dr próbuje „budować” z pacjentkami ciepłe relacje (często zbyt nachalnie) nie zwracając uwagi na to, czy pacjentka chce w takie relacje wchodzić czy tylko zależy jej na kompetentnej poradzie / badaniu lekarskim, co zabiera także dodatkowy czas podczas wizyt i opóźnia znacznie kolejne wizyty. Czasami na wizytę musiałam czekać ponad godzinę. Jak dla mnie dość specyficzny lekarz, chyba już bym do niego nie wróciła przy kolejnej ciąży.

to niezwykly lekarz, to aniol!!!! szczerze polecam wszystkim paniom.. Cena nie gra roli ,wazne jest leczenie i podejscie do pacjenta.

CO do okreslenia wagi dziecka jest naprawde w ty dobry. Z waga dziecka mojego obliczyl co do Grama!! Naprawde polecam !!!

Lekarz godny polecenia. Po doświadczeniu z innymi lekarzami zawsze chce się do niego wracać. Miły, kompetentny, dostępny pod tel. całą dobę, dokładny, umiejący wczuć się w sytuacje pacjentki

Ciepły oddany człowiek lekarz z powołania

Ciepły oddany człowiek lekarz z powołania

Miły,do pacjenta podchodzi indywidualnie,a co najważniejsze jest kompetentny.Czego chcieć więcej?Polecam!!