lekarz Marek Snowyda

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Umie rozmawiac z pacjentem o jego problemie i umie wskazac drogę wyjścia nie nakazując niczego. Operację wykonał perfekcyjnie, nie pozwalając mi sie martwic ani cierpiec. Chirurgia w szpitalu w Oleśnicy - tylko korzystac i cieszyc się, że mamy taki szpital i takiego lekarza w zasięgu ręki .

Bardzo dobry chirurg ,ma duza cierpliwosc do wyjasniania pacjentom. Swiat bylby lepszy majac takich lekarzy "wkladajacych " serce w swoja prace !

Wspaniały jako lekarz i ma odruchy człowieczeństwa czego innym lekarzom brakuje. Polecam. Bezinteresowny.

Pan Doktor Marek Snowyda to wspaniały chirurg.Przyjemny i godny polecenia.Zawdzięczam mu zycie.

Zdecydowanie polecam! Wykonanie mojego zabiegu w pełni profesjonale! Oby więcej takich lekarzy!

pan doktor Marek Snowyda to wspanialy i doswiadczony chirurg.Operowal moja Mame.MAMA JEST ZDROEA I ZAWDZIECZA BARDZO DUZO WSPANIALEMU ZESPOLOWI LEKARZY.DLATEGO BARDZO POLECAM A ROWNOCZESNIE BARDZO DZIEKUJE.

Kilka razy miałem styczność z tym lekarzem. Zawsze bezinteresowny i dokładny. Polecam

Polecam. Bezinteresowny. Jestem zadaowolona. Wiecej takich lekarzy.

Polecam. Bezinteresowny. Jestem zadaowolona. Wiecej takich lekarzy.

Polecam tego lekarza.Jest kompetentny,ale nie zawsze miły.

Polecam tego lekarza.Jest kompetentny,ale nie zawsze miły.