dr Marek Sobecki

Laryngolog

Witam:) Mimo,że nie byłam zarejestrowana, Pan Doktor mnie przyjął.Byłam pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tej wizyty. Lekarz bardzo uprzejmy i sympatyczny.W trakcie badania delikatny i opanowany.Lekarz z powołania.Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora:)))

Witam:)

Wspaniały lekarz. W poradni NASZE ZDROWIE poświęcił czas mojej mamie staruszce, mimo że nie była zarejestrowana. Mama potrzebowała pomocy laryngologa i otrzymała ją w oczekiwanym zakresie. Dziękuję panu doktorowi w imieniu mamy i własnym.

To jest lekarz z powołania - świetny fachowiec, bardzo taktowny i delikatny, a do tego sympatyczny. Leczę się u niego od dziecka i to z powodzeniem. Nigdy nie odmówił przyjęcia mnie, gdy tego potrzebowałam. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo, ale to bardzo polecam.

Specjalista wysokiej klasy. Jest lekarzem wrazliwym na cierpienie ludzkie i calkowicie oddanym pacjentowi. Ponad to mily, kulturalny i opanowany. Co najwazniejsze -stawia trafne diagnozy i jest skuteczny. Jak najbardziej godny polecenia. I

Specjalista wysokiej klasy.

I

Nie interesują go zwłaszcza starsi pacjenci,nie patrzy perspektywicznie na chorobę pacjenta.Nie polecam osobom starszym.

Uratował słuch osobie w podeszłym wieku.Profesjonalista.

Uratował słuch osobie w podeszłym wieku.Profesjonalista.