dr n. med. Marek Stefanowicz

Rodziłam dwa razy i nie odczuwałam takiego bólu jak przy badaniu przez tego lekarza.Wyszłam z gabinetu z płaczem.Gbur i nie miły,odpychający ktoś.Może i fachowiec ale z takimi umiejętnościami i stanowiskiem,kultura przedewszystkim.

Dobry fachowiec, rzeczowe podejście. Chodziło o raka jajnika - szczegółowe badania, sprawnie przeprowadzony zabieg.

Dzięki m.in. temu lekarzowi żyję po porodzie gdy było już ze mną bardzo źle... dziękuję i polecam...

Kochane Panie jak najdalej od tego człowieka, powiedział, że dla mojej mamy już nie ma ratunku i że nie urodził się jeszcze taki który podejmie się operacji aby jej pomóc. Panie DOKTORZE mama jest po operacji i ŻYJE, a co będzie dalej to tylko Pan Bóg wie, tu lekarze przynajmniej robią wszytsko żeby jej pomóc i nie skreslają jej z góry

Byłam prywatnie bo myślałam, że to coś zmieni. Niestety zapłaciłam 200 zł + 100 za usg i właściwie oprócz rozmowy ze mna która doprowadziła mnie do płaczu po wyjsciu z gabinetu nic sie nie dowiedziałam i nie uzyskałam pomocy. Mam podejrzenie raka macicy a pan doktor odesłał mnie do domu i kazał czekac az cos sie rozwinie. A to że boli to mam czekac az bardziej bedzie bolec!!!To nie jest pomoc zwłaszcza jak potrzeba jej natychmiast która uzyskałam w MSWiA. Jak widze wiekszość lekarzy dopadła znieczulica na szczescie nie wszystkich.

Dla mnie bardzo rzeczowy,konkretny lekarz. Cenię go za wiedzę i doświadczenie. Uważam, że powodzenie leczenia zależy od nas samych ale także od ludzi, których spotykamy w czasie walki z chorobą. Dr Stefanowicz to wysokiej klasy specjalista. Dziękuję :)

Guz miał prawie 20 cm, do tego choroby starszego już wieku. Mama już w 6 godzin po operacji powiedziała: "nie wiedziałam, że tak dobrze będę się czuła". A wybierała się już na tamten świat. Jakie to szczęście, że mamy takiego lekarza w regionie.

Jakie to szczęście, że mamy takiego lekarza w regionie.

Dla mnie specjalista wysokiej klasy. Zrobił perfekcyjnie to, co do niego należało ( razem z dr. Waśniewskim ), pomimo połowicznych szans na udany przebieg bardzo trudnej, rozległej operacji. A że się nie uśmiecha? Nie każdy musi szczerzyć zęby do każdego. Ważne, że z troską i z pełnym profesjonalizmem podszedł do swego zadania. A o miłą atmosferę i również profesjonalną opiekę zadbały już panie pielęgniarki z ginekologicznego oddziału. Szczerze polecam wszystkim paniom, które zastanawiają się, jaki szpital wybrać.

Jest gburem, ale fachowo wykonał to, co do niego należało. I nic ponadto. O uśmiech trzeba się nieźle napracować. Moja operację przeprowadził bezbłędnie-na piątkę, ale miałam jeszcze inne problemy, o których nie wspomniał, a powinien jako lekarz ginekolog. w sumie nie mam do niego pretensji, ale pozostał niesmak.

prawdziwy lekarz, uprzejmy i znający się na tym co robi.

prawdziwy lekarz, uprzejmy i znający się na tym co robi.