Marek Stolarczuk

Laryngolog

Opinii11

27.01.2013

Najlepszy fachowiec z zakresu uszu i niedosłuchów na jakiego natrafiłam. Leczy całą moją rodzinę, nawet małe wnuczki. Moi znajomi też bardzo Go chwalą. Raz mi odmówił przyjęcia w niedzielę to musiałam jechać do Siedlec ale na kontrolę i tak poszłam już do doktora Marka.

05.08.2012

Jeśli przyjmuje prywatnie jest bardzo uprzejmy, wszystko dobrze tłumaczy. Natomiast gdy pójdziemy na publiczną wizytę nakrzyczy, bedzie zły i nie wytłumaczy choroby..

12.01.2012

Pan doktor zawsze dokładnie zbada pacjenta. Fachowo i z wielką życzliwością rozmawia o chorobie. W sprawach laryngologicznych zawsze chodzę tylko do tego doktora.

29.06.2011

Fachowiec i profesjonalista. CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

Fachowiec i profesjonalista.
CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

06.06.2010

Doktor jest miłym i kompetentnym fachowcem. Dokładnie tłumaczy istotę choroby, wykonuje potrzebne badania, patrzy całosciowo na pacjenta i nie przesadza z antybiotykami. Cała moja rodzina leczy się u niego laryngologicznie już od 7 lat. Najlepszy fachowiec w okolicy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łuków"?

poradnia laryngologiczna
rogalińskiego