Marek Stysiński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
12 opinii

Byłam u tego Pana na USG 3D prywatnie. Byłam pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjentki i omawiania wszystkiego. Niestety niedostrzeżenie Pana doktora i dziecko urodziło się z wadą. Będąc w ciązy nie polecam,poza ciązą ok. W ciąży lepiej wybrać sie do innego ginekologa aby mieć pewność,że z dzidzią wszystko dobrze.

Kompetencje i tłumaczenie choroby i leczenia - ocena najwyższa - pan doktor niewątpliwie posiada wiedzę, którą popiera zawsze tłumaczeniem danej sytuacji, tłumaczeniem tego dlaczego tak się dzieje, co się z tym wiąże, co to oznacza itd. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie ponagla, nie śpieszy się, bada dokładnie tłumacząc przy tym co robi i po co. Jest naprawdę godny zaufania i polecenia, tym bardziej, że to jedyny w okolicy lekarz ginekolog-położnik z certyfikatem FMF. Ufam mu jak żadnemu innemu - a byłam już u wielu w różnych miastach. Polecam w 100%

Dr Marek Stysiński prowadził moją pierwszą ciąże - na szczęście przebiegała ona bezproblemowo - ale spokojnie mogę polecić go jako dobrego specjalistę - zleca wszystkie niezbędne badania, wysłuchuje ze spokojem, odpowiada rzeczowo i kokretnie, a czasem nawet z humorem, przez co wizyta jest niestresująca . Co ważne - można do niego dzwonić w razie nawet najmniejszych wątpliwości, których przy pierwszej ciąży jestco nie miara. (pacjętka)

mam pytanie odnośnie tego lekarza: czy na każdej wizycie bada piersi czy tylko gdy się go o to poprosi? i jak "postępuje" z dziewicami po 20-tce? bada przez odbyt czy normalnie, i czy używa wziernika??? dziekuję za odpowedzi!szukam dobrego ginekologa, pare razy się już sparzyłam...

Miły, symatyczny ale liczy sie niestety kasa i zeby jak najwięcej przyjac,zdawkowe odpowiedzi na pytania.

Byłam Trzy lata temu jak na ironię wynalazł mi wewnętrzne nie domaganie dzięki USG , którego wcale się nie spodziewałam (za darmo). Był bardzo miły. Czy bym poleciła koleżance? Pewnie tak z racji jego przyjemnego podejścia. Czy jest dobrym specjalistą , nie wiem, po jednej wizycie nie chcę wyrazić opinij krzywdzącej, lub która mogłaby być wyidealizowana.

LALUŚ .LICZY SIĘ KASA BYŁAM NA BEZPŁATNEJ CYTOLOGI NA ZAPROSZENIE Z FUNDUSZU,PROSIŁAM ABY MNIE OD RAZU ZBADAŁ.ODMÓWIŁ MINĘŁO 2LATA I DO TEJ PORY NIE BYŁAM BO SIĘ ZRAZIŁAM.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę. Urodziłam zdrowego chłopca. Przy każdej wizycie byłam rzetelnie badana i informowana co dzieje się w moim brzuchu. Pan Stysiński miał czas aby odpowiadać na moje pytania. Przy pojawieniu się problemów reagował natychmiastowo. Teraz drugą ciąże prowadzi inny lekarz z uwagi na zmianę przez nas miejsca zamieszkania i mam porównanie. Teraz na nowego mogłabym tylko narzekać. Pan Stysiński tak dokładnie robi badania, że mój nowy lekarz powiedział, że zaglądać nawet nie musi tak ma wszystko w opisie badania dokładnie zobrazowane. Zdecydowanie polecam Pana Stysińskiego.

Ja byłam u p.Stysińskiego tuż po poronieniu nie był dla mnie miły.Sprawił mi przykrość tym że powiedział mi o poronieniu tak jak by nic się nie stało...nie poleciłabym tego lekarza żadnej znajomej.Takie jest moje zdanie o tej wizycie.

Bywałam u doktora i prywatnie i na NFZ- takich lekarzy jak dr.Stysiński szuakć ze świeczką można.Uprzejmny,dokładny..wymarzony ginekolog.Prowadził moją ciąże.Jestem z niego zadowolona.I prywatnie koszt wizyty zdecydowanie nie wygórowany-50zł w tym usg za darmo.POLECAM!!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

BARDZO DOBRY LEKARZ WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE PODCZAS MOJEJ PIERWSZEJ WIZYTY PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE BLIŻNIACZĄ CHODŻ BYŁA ZAGROŻONA POTRAFIŁ USPOKOIĆ I DOBRZE WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ.POLECIŁABYM TEGO LEKARZA PRZYJACIÓŁCE.A MI POLECIŁA GO MOJA MAMA.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny