lekarzMarek Stysiński

Średnia:
3.9512345
12 opinii

• 2

Byłam u tego Pana na USG 3D prywatnie. Byłam pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjentki i omawiania wszystkiego. Niestety niedostrzeżenie Pana doktora i dziecko urodziło się z wadą. Będąc w ciązy nie polecam,poza ciązą ok. W ciąży lepiej wybrać sie do innego ginekologa aby mieć pewność,że z dzidzią wszystko dobrze.

• 5

Kompetencje i tłumaczenie choroby i leczenia - ocena najwyższa - pan doktor niewątpliwie posiada wiedzę, którą popiera zawsze tłumaczeniem danej sytuacji, tłumaczeniem tego dlaczego tak się dzieje, co się z tym wiąże, co to oznacza itd. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie ponagla, nie śpieszy się, bada dokładnie tłumacząc przy tym co robi i po co. Jest naprawdę godny zaufania i polecenia, tym bardziej, że to jedyny w okolicy lekarz ginekolog-położnik z certyfikatem FMF. Ufam mu jak żadnemu innemu - a byłam już u wielu w różnych miastach. Polecam w 100%

• 5

Dr Marek Stysiński prowadził moją pierwszą ciąże - na szczęście przebiegała ona bezproblemowo - ale spokojnie mogę polecić go jako dobrego specjalistę - zleca wszystkie niezbędne badania, wysłuchuje ze spokojem, odpowiada rzeczowo i kokretnie, a czasem nawet z humorem, przez co wizyta jest niestresująca . Co ważne - można do niego dzwonić w razie nawet najmniejszych wątpliwości, których przy pierwszej ciąży jestco nie miara. (pacjętka)

• 3

mam pytanie odnośnie tego lekarza: czy na każdej wizycie bada piersi czy tylko gdy się go o to poprosi? i jak "postępuje" z dziewicami po 20-tce? bada przez odbyt czy normalnie, i czy używa wziernika??? dziekuję za odpowedzi!szukam dobrego ginekologa, pare razy się już sparzyłam...

• 1

Miły, symatyczny ale liczy sie niestety kasa i zeby jak najwięcej przyjac,zdawkowe odpowiedzi na pytania.

• 4

Byłam Trzy lata temu jak na ironię wynalazł mi wewnętrzne nie domaganie dzięki USG , którego wcale się nie spodziewałam (za darmo). Był bardzo miły. Czy bym poleciła koleżance? Pewnie tak z racji jego przyjemnego podejścia. Czy jest dobrym specjalistą , nie wiem, po jednej wizycie nie chcę wyrazić opinij krzywdzącej, lub która mogłaby być wyidealizowana.

• 5

LALUŚ .LICZY SIĘ KASA BYŁAM NA BEZPŁATNEJ CYTOLOGI NA ZAPROSZENIE Z FUNDUSZU,PROSIŁAM ABY MNIE OD RAZU ZBADAŁ.ODMÓWIŁ MINĘŁO 2LATA I DO TEJ PORY NIE BYŁAM BO SIĘ ZRAZIŁAM.

• 5

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę. Urodziłam zdrowego chłopca. Przy każdej wizycie byłam rzetelnie badana i informowana co dzieje się w moim brzuchu. Pan Stysiński miał czas aby odpowiadać na moje pytania. Przy pojawieniu się problemów reagował natychmiastowo. Teraz drugą ciąże prowadzi inny lekarz z uwagi na zmianę przez nas miejsca zamieszkania i mam porównanie. Teraz na nowego mogłabym tylko narzekać. Pan Stysiński tak dokładnie robi badania, że mój nowy lekarz powiedział, że zaglądać nawet nie musi tak ma wszystko w opisie badania dokładnie zobrazowane. Zdecydowanie polecam Pana Stysińskiego.

• 1

Ja byłam u p.Stysińskiego tuż po poronieniu nie był dla mnie miły.Sprawił mi przykrość tym że powiedział mi o poronieniu tak jak by nic się nie stało...nie poleciłabym tego lekarza żadnej znajomej.Takie jest moje zdanie o tej wizycie.

• 5

Bywałam u doktora i prywatnie i na NFZ- takich lekarzy jak dr.Stysiński szuakć ze świeczką można.Uprzejmny,dokładny..wymarzony ginekolog.Prowadził moją ciąże.Jestem z niego zadowolona.I prywatnie koszt wizyty zdecydowanie nie wygórowany-50zł w tym usg za darmo.POLECAM!!!

• 5

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE PODCZAS MOJEJ PIERWSZEJ WIZYTY PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE BLIŻNIACZĄ CHODŻ BYŁA ZAGROŻONA POTRAFIŁ USPOKOIĆ I DOBRZE WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ.POLECIŁABYM TEGO LEKARZA PRZYJACIÓŁCE.A MI POLECIŁA GO MOJA MAMA.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat