lekarz Marek Stysiński

Bardzo dobry lekarz, od wielu lat jestem Jego pacjentką, moja Córka również. Doskonałe podejście do pacjentek, zawsze wszystko miałam wytłumaczone w 100%. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.

Polecam dr Stysińskiego. 3 lata temu poszłam pierwszy raz w życiu do ginekologa, byłam bardzo zestresowana itd., po pierwszych kilku minutach cały stres minął. Doktor porozmawiał, wytłumaczył wszystko, robiąc badanie również byłam na bieżąco informowana o tym co dokładnie robi oraz co wychodzi z badania. Zarówno moja mama, jak i babcia oraz masa ciotek czy kuzynek chodzą na zwykłe kontrolę, w celu leczenia schorzeń oraz z ciążami - każda z nich również bardzo zachwala dr Stysińskiego .

Byłam u trzech ginekologów w naszej okolicy i ten jest godny polecenia. Bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie objaśnia, Polecam przede wszystkim badania prenatalne u doktora, byłam na wszystkich trzech i jestem bardzo zadowolona.

Byłam u tego Pana na USG 3D prywatnie. Byłam pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjentki i omawiania wszystkiego. Niestety niedostrzeżenie Pana doktora i dziecko urodziło się z wadą. Będąc w ciązy nie polecam,poza ciązą ok. W ciąży lepiej wybrać sie do innego ginekologa aby mieć pewność,że z dzidzią wszystko dobrze.

Kompetencje i tłumaczenie choroby i leczenia - ocena najwyższa - pan doktor niewątpliwie posiada wiedzę, którą popiera zawsze tłumaczeniem danej sytuacji, tłumaczeniem tego dlaczego tak się dzieje, co się z tym wiąże, co to oznacza itd. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie ponagla, nie śpieszy się, bada dokładnie tłumacząc przy tym co robi i po co. Jest naprawdę godny zaufania i polecenia, tym bardziej, że to jedyny w okolicy lekarz ginekolog-położnik z certyfikatem FMF. Ufam mu jak żadnemu innemu - a byłam już u wielu w różnych miastach. Polecam w 100%

Dr Marek Stysiński prowadził moją pierwszą ciąże - na szczęście przebiegała ona bezproblemowo - ale spokojnie mogę polecić go jako dobrego specjalistę - zleca wszystkie niezbędne badania, wysłuchuje ze spokojem, odpowiada rzeczowo i kokretnie, a czasem nawet z humorem, przez co wizyta jest niestresująca . Co ważne - można do niego dzwonić w razie nawet najmniejszych wątpliwości, których przy pierwszej ciąży jestco nie miara. (pacjętka)

mam pytanie odnośnie tego lekarza: czy na każdej wizycie bada piersi czy tylko gdy się go o to poprosi? i jak "postępuje" z dziewicami po 20-tce? bada przez odbyt czy normalnie, i czy używa wziernika??? dziekuję za odpowedzi!szukam dobrego ginekologa, pare razy się już sparzyłam...

Miły, symatyczny ale liczy sie niestety kasa i zeby jak najwięcej przyjac,zdawkowe odpowiedzi na pytania.

Byłam Trzy lata temu jak na ironię wynalazł mi wewnętrzne nie domaganie dzięki USG , którego wcale się nie spodziewałam (za darmo). Był bardzo miły. Czy bym poleciła koleżance? Pewnie tak z racji jego przyjemnego podejścia. Czy jest dobrym specjalistą , nie wiem, po jednej wizycie nie chcę wyrazić opinij krzywdzącej, lub która mogłaby być wyidealizowana.

LALUŚ .LICZY SIĘ KASA BYŁAM NA BEZPŁATNEJ CYTOLOGI NA ZAPROSZENIE Z FUNDUSZU,PROSIŁAM ABY MNIE OD RAZU ZBADAŁ.ODMÓWIŁ MINĘŁO 2LATA I DO TEJ PORY NIE BYŁAM BO SIĘ ZRAZIŁAM.