lekarz Marek Świtalski

Gastroenterolog, Gastrolog

Opinii12

patrycja24

17.09.2015

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że badanie się odbyło zero czucia bólu, gorąco polecam jest to bardzo dobry lekarz i bardzo dobrze zna się na chorobach i lekarstwach jedyna zasada -słuchać i wykonywać polecenia zgodnie z prośbami i będzie wszystko ok.

Barbara

17.01.2014

niesamowicie uprzejmy bardzo kontaktowy z pacjentem na ubezpieczalnię pielęgniarka również ,dbałość o pacjenta.Godny polecenia.

08.10.2012

Usłyszałem od Pana Doktora po 2 latach leczenia publicznie że lekarstwo nie jest dobre, dopiero jak poszedłem do niego prywatnie.A SAM mi je przepisał!!!

18.04.2012

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.Wczoraj miałam robioną gastroskopię. Podejście pana doktora oraz asystentki wzorowe. Badanie przeprowadzone bezboleśnie w przyjemnej atmosferze, z dużą wyrozumiałością dla przerażonego pacjenta.Niepotrzebny był strach przed badaniem, które dzieki dr Świtalskiemu nie było wcale takie straszne.

19.01.2012

Bardzo dobry fachowiec, robił mojemu dziecku 10 letniemu gastroskopię, pełen profesjonalizm.Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Częstochowa"?

NZOZ Inter-Med
Kopernika