prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
21 opinii

Lekarz nieporozumienie, brak czasu dla pacjenta , przyjmuje w poradni kilku pacjentów naraz w tym samym czasie i gabinecie, brak poszanowania tajemnicy lekarskiej, nie słucha co się do niego mówi- zadaje to samo pytanie po kilka razy, nie bada pacjenta ani go nie interesuje historia pacjenta Nie polecam

Bardzo miły prof. i widac ze zna sie na tym co robi ale..no własnie ,,przyjmuje taśmowo ,długo sie czeka,a wizyta trwała 3 może 4 min.Oczekiwałam troche wiecej za 150 zł-,tyle samo dowiedziałam sie od miejscowego ortopedy za darmo,, może do skomplikowanych operacji jest dobry [znajoma zachwalała]ale na takie pierdoły jak skrzywienia to chyba szkoda panu profesorowi czasu.RADA dla pana -prosze umawiać pacjentów co 15 min. chociaż wtedy pacjent wróci -bo ja niestety nie

PAN PROFESOR JAKO CZŁOWIEK WYKSZTAŁCONY POWINIEN WIEDZIEC ,,ZE PRZESTEPSTWA NALEZY ZGŁOSIC TYM BARDZIEJ KIEDY DOWIEDZIAŁ SIE PRAWDY I ZOSTAŁ OSZUKANY PRZEZ PROKURATĘ JAK TO SAM PWOIEDZIAŁ KTORA MU NIE PRZESŁAŁA MOICH WYNIKÓW BADAN DO WYDANIA OPINII !!!SKANDAL CO Z NAMI ROBIĄ CI LUDZIE !!!

Uwazam ,,ze Pan Prof powinien sie za mna wstawic do Sadu Najwyzszego ! Termin wniesienia lasacji wyroku był do 16 stycznia a pełnomocnik zataił przed sądem prawdę! Pacjentem nie nalezy sie bawić mimo to pozdrawiam Pana Profesora w bólu !!!

Byłem wyczynowym pływakiem, wielokrotnie pomagal mi kiedy mialem problemy ortopedyczne! Swietne podejscie, wspanialy czlowiek POLECAM!

Bylam na wizycie wraz z coreczka w wieku 2.6 mc, muszę przyznac że Pan Marek ma podejście do małych pacjentów, choc prawdą jest że nie poświęca zbyt duzo czasu na wizycie. Ale mysle że to co miał zobaczyc wystarczyło do postawienia diagnozy.Wyjasnił mi dokładnie co u mojego dziecka się dzieje i jak postepuje u niej wada rozwojowa bioderek. Zalecił gimnastyke korekcyjna , pokazał jakie cwiczenia powinnam z nia wykonywac w domu, jak powinna siadac i po jakim czasie powinno wszytko wrócic do normy. Za pol roku mamy zalecona wizyte kontrolna, lecz również sami mamy obserwowac czy następuje poprawa. Mam nadzieje że wszytko wróci do normy i córcia b będzie zdrowa. Oczywiście za pół roku napisze jak maja sie sprawy i zalecenia lekarza.Pozdrawiam Pana Marka i dziękuje za miła choc błyskawiczna wizytę. Mama

jeśli mogę coś powiedzieć to prof. Synder dał mi drugie życie.byłam wiele lat cierpiąca i prawie nie chodziłam a ten wspaniały lekarz postawił mnie na nogi.teraz prowadzę własnybiznes,bardzo dużo chodzę i zapomniałam że kiedyś było tak bardzo ze mną zle.jeszcze raz ogromne dzięki p.prof.baska

Szkoda,że lekarze tzw.rezydenci w klinice na Drewnowskiej z takim oporem uczą się jak być PRAWDZIWYM LEKARZEM. Prof Synder ma to we krwi.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Po jego interwencji wyszedlem w gorszym stanie niz byłem przed zabiegiem.

Czy jest uprzejmy? - Bardzo! Ten Człowiek ma wielkie serce. Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?* - Z tym trochę ciężko jest, bo jak poswięcić wystarczająco szasu setkom ludzi czekających na poradę? Nie mamy żalu absolutnie, mąż jako pacjent nigdy nie został odprawiony lub zlekceważony. Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia?* - Pan Profesor nie tylko wytłumaczył metodę leczenia, ze Stanów przywiózł mężowi lekki aparat Ilizarowa. Kazdy kto miał cos takiego na nodze wie, jaka to ulga mieć lekki aparat zamiast kilogramów żelastwa. Do Pana Profesora Syndera mamy ogromne zaufanie i polecamy każdemu, kto potrzebuje rzetelnej porady i uczciwego leczenia. Wyleczył ciężkie złamanie po dwóch latach "starań" kilku innych znanych poleconych lekarzy!

tak jak wyrzej bylam 2 razy a on nawed nie zobaczyl mojej nogi .straszne

Profesor Synder uratował mojego syna od szyny thomasa którą stosuje się w leczeniu choroby perthesa. objechałam całą południową polskę od lekarza do lekarza ortopedy i wszyscy zgodnie twierdzili perthes-unieruchamiamy na rok... ostatnia nadzieja była w profesorze. i to on postawił właściwą i ostateczną diagnozę. Schorzenie okazało się być przemijającym zapaleniem stawu biodrowego, które ustąpiło po kilku miesiącach rehabilitacji zgodnie ze wskazówkami profesora. jest niesamowitym człowiekiem, kontaktowalam sie z nim od samego początku poprzez email, zawsze odpowiadał do 2h...od samego początku, dał nam nadzieję, którą żyła cała moja rodzina wraz z chorym synkiem, który tak naprawdę nie wiedział co się dzieje, ale dzięki profesora i naszemu optymizmowi, udało się wyjść z choroby. nigdy mu tego nie zapomnimy, wdzięczność do końca życia.

Miałem pierwszy raz kontakt z tym lekarzem Jak byłem małym chłopcem, miałem chyba z 12 lat. Operował mi kość przedramienną. Wspaniały człowiek, sympatyczny. Pozdrawiam Panie Marku, jeśli Pan to czyta, pewnie mnie Pan już nie będzie pamiętał. Łukasz Konkol

Trzeba cenić takiego lekrza,uprzejmy,zna sie naleczeniu,ma podejście do pacjenta,uratował mi noge,polecam pana profesora każdemu.

Profesor Synder jest wspanialym lekarzem jak i czlowiekiem. znam Profesora jak bylam dzieckiem czyli jakies 17lat temu. to nikt z lekarzy nie wiedzial co mi jest i trafilam wtedy na doktora Syndera, i pamietam ze odrazu zbadal mnie i wiedzial co jest z moim kolanem i kregoslupem. dostalam od zaraz pomoc. leczenie zabiegi, wszystko by wyleczyc ta chorobe, a jako dziecko pamietam jaki byl mily i radosny, mial podejscie do dzieci, poniewaz pracowali tam jeszcze inni lekarze, to doktora Syndera najbardziej lubilam, byl taki zabawny wtedy wlasnie jak przechodzilam najgorsze dla mnie zabiegi, bolace. to przy doktorze tylko przy nim ,nawet mojej mamie mowilam ze tylko ja pojde tam jak bedzie doktor Synder, bo umial podejsc, i nawet za reke wziasc jak bolalo, powiedziec, zartem, ze te zabiegi nie byly takie straszne. po tylu latach znowu mam klopoty z nogami i pierwsze co postanowilam odnalesc pana doktora Syndera, gdzie okazalo sie ze jest juz profesorem. i uparlam sie przed samym Profesorem ze ja niepoddam sie innemu lekarzowi, tylko jemu i nawet gotowa jestem czekac 2 lata. wlsnie to jakie mial podejscie do mnie jako do dziecka w calym dramacie wtedy dlamnie jako dziecka, ze wytlumaczyl, mi co mi jest, poniewaz inni lekarze to tylko moim rodzicom mowili, jak ja pytalam to byla arogancja, albo ze jestem za mala by wiedziec. ale nie pan doktor Synder. i pamietam ze nie tylko ja ale te dzieci co ze mna na oddziale lezeli po pare ray to tylko zesmy rozmawiali o doktorze Synderze i kazdy tylko do doktora. jak Pan Doktor wchodzil na obchod to bylo zawsze wesolo, potrafil obolalego rozsmieszyc i pocieszyc. i teraz jak juz jestem dorosla i spotkalam sie juz z profesorem, to zobaczylam tego samego czlowieka co z parunastu lat wczesniej. takie samo podejscie ale do osoby doroslej, wspaniala pomoc, lekarska, szybka interwencja, i trafna djagnoza, co bylo znowu trudne dla innych lekarzy, zabiegi mialam rok temu na kolana, i tez jak lezalam na oddziale to pacjeciopowiadali same pozytywne rzeczy o profesorze , ze zawdzieczaja mu zycie, zdrowie. ja Profesorowi zawdzieczam zdrowe nogi a juz bylo tak ze prawie niechodzilam, ledwo o kulach sie poruszalam i bol. pomoc dostalam bardzo szybko, i doszlam do siebie po operacji szybko, tez pod dobra opieka profesora. dostalam takze wsparcie slowne i wyrozumialosc na rozne sytuacje zyciowe. ja naprawde jestem bardzo wdzieczna Profesorowi Synderowi,z calego mojego serca, i wiem ze kazdy z pacjetow kazdy kto potrebuje pomocy to od Profesora napewno ja dostanie i naprawde dobra pomoc. moi znajomi tez poszli do profesora jak zobaczyli cale moje leczenie, zrezygnowali z dotychczasowych lekarzy i zapisali sie do profesora, i wiem ze dotali pomoc, mowili mi ze sa zadowoleni,. teraz mam znowu klopot z noga i nawet sie niezastanawiam tylko ide tym problemem do profesora Syndera. jak bedzie trzeba poczekac, to poczekam, pomimo ze bardzo mnie boli, ze ledwo chodze ale naprawde warto. a wiem ze jest bardzo duzo osob do profesora, ale wiem bo bylam juz w takiej sytuacji ze profesor zeby nie wiem do ktorej godziny mial siedziec to i tak kazdego przyjmie nieodrzuci, niezostawi. wiec ja spokojnie poczekam, bo wiem ze dostane prawdziwo pomoc i spotkam sie ze wspanialym czlowiekiem o ogromnym sercu. malgosia piechota. dziekuje z calego serca Profesorze Synderze za wszystko i za ten pana radosny, jasny uśmiech na twazy, pomimo zmeczenia.

Wspanialy lekarz.Dziekuje w imieniu syna ktory dzieki Profesorowi chodzi.Jestesmy wdzieczni mu bardzo i bedziemy wdzieczni do konca zycia.

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM Czasu faktycznie wydawać by sie mogło poswieca za mało na pacjeta ale coz wyniki bronia go na całej lini DZIĘKUJE p.Prof. za wszystko

Wspaniały fachowiec "złota rączka", ale przede wszystkim CZŁOWIEK o wielkim sercu jakich mało w dzisiejszym świecie, w którym wszystkim rządzi pieniądz. Ja nie dałam tzw. "łapówki", bo nie miałam wtedy nawet na podstawowe potrzeby dla siebie i dzieci.Profesor nawet nie sugerował takiego dowodu wdzięczności, a w zamian otrzymałam drugie życie-lepsze i bez cierpienia. Miałam 35 lat,dwójkę wspaniałych dzieci,męża ale nie wyobrażałam sobie dalej takiego życia. Dziś jestem już ponad 7 lat po operacji ,zdrowa i wdzięczna za to, iż na mojej drodze w tak trudnej życiowej chwili stanął Pan Profesor Marek Synder. 200 lat zdrowia PROFESORZE, sprawnej ręki i wielu tak wdzięcznych pacjentów !

Wspaniały człowiek i lekarz, mistrz nad mistrze w swoim fachu. Niejednokrotnie operował moją córkę(Martynkę) z głębokim porażeniem mózgowym. Oby takich więcej.

Prof Synder nie zajął się fachowo pacjentką, która miała mieć zabieg na haluksa. Tymczasem zaproponował wydłużenie ścięgien by właściwie chodziła. Po operacji wystąpiły komplikacje, jedna rana źle się goiła. Przez to rehabilitacja się opóźniła. Pacjentak po miesiącu z obiema nogami w gipsie chodzi teraz tak jak prze zabiegiem a haluks nadal nie zrobiony. Kontakt z lekarzem jest bardzo trudny.

Prof.Synder okazał się człowiekiem przesympatycznym,znakomitym fachowcem,człowiekiem o bardzo wielkim sercu,wyrozumiałym ,mam nadzieję że mój tata nie będzie czekał długo na operację i będę szczęśliwa jeśli do niej dojdzie za kilka miesięcy.Prof.Synder jest człowiekiem o wielkim sercu i bardzo otwartym na cierpienia innych ludzi.Gorąco polecam wizytę u prof.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny