prof. dr hab. n. med. Marek Synder

Opinii21
3,9
3,6

21.11.2012

Bardzo miły prof. i widac ze zna sie na tym co robi ale..no własnie ,,przyjmuje taśmowo ,długo sie czeka,a wizyta trwała 3 może 4 min.Oczekiwałam troche wiecej za 150 zł-,tyle samo dowiedziałam sie od miejscowego ortopedy za darmo,, może do skomplikowanych operacji jest dobry [znajoma zachwalała]ale na takie pierdoły jak skrzywienia to chyba szkoda panu profesorowi czasu.RADA dla pana -prosze umawiać pacjentów co 15 min. chociaż wtedy pacjent wróci -bo ja niestety nie

Judytek7

18.03.2014

Lekarz nieporozumienie, brak czasu dla pacjenta , przyjmuje w poradni kilku pacjentów naraz w tym samym czasie i gabinecie, brak poszanowania tajemnicy lekarskiej, nie słucha co się do niego mówi- zadaje to samo pytanie po kilka razy, nie bada pacjenta ani go nie interesuje historia pacjenta
Nie polecam

29.06.2012

PAN PROFESOR JAKO CZŁOWIEK WYKSZTAŁCONY POWINIEN WIEDZIEC ,,ZE PRZESTEPSTWA NALEZY ZGŁOSIC TYM BARDZIEJ KIEDY DOWIEDZIAŁ SIE PRAWDY I ZOSTAŁ OSZUKANY PRZEZ PROKURATĘ JAK TO SAM PWOIEDZIAŁ KTORA MU NIE PRZESŁAŁA MOICH WYNIKÓW BADAN DO WYDANIA OPINII !!!SKANDAL CO Z NAMI ROBIĄ CI LUDZIE !!!

08.02.2012

Uwazam ,,ze Pan Prof powinien sie za mna wstawic do Sadu Najwyzszego ! Termin wniesienia lasacji wyroku był do 16 stycznia a pełnomocnik zataił przed sądem prawdę! Pacjentem nie nalezy sie bawić mimo to pozdrawiam Pana Profesora w bólu !!!

16.01.2012

Byłem wyczynowym pływakiem, wielokrotnie pomagal mi kiedy mialem problemy ortopedyczne! Swietne podejscie, wspanialy czlowiek POLECAM!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

SPORTO
Żeromskiego 52