lekarz Marek Szatanik

Neurolog dziecięcy

Iza

16.02.2014

Pan doktor nie słucha co się do niego mówi. Po 3 minutach stwierdził, że syn nie ma autyzmu, tylko opóźnienie rozwojowe a na to, że jest nadpobudliwy (rzuca się, krzyczy, biega itd) nie powiedział nic. Według niego badania (eeg, rezonans) są zbędne. Musiałam eeg zrobić u niego prywatnie. Leki dla syna na uspokojenie przepisała nam psychiatra (nie działają). Zero pomocy od neurologa;/

Ela

20.09.2013

Bardzo dobry i kompetentny człowiek. Oby wszyscy byli tacy dobrzy i traktowali pacjenta jak człowieka, a nie kule u nogi. Polecam!!

Kasia, lat 30

27.05.2013

Leczę się od 13stego roku życia na padaczkę lekooporną, niejednego lekarza "przeszłam"(i w Elblągu i w ośrodkach w Warszawie i Gdańsku) i wiem, że doktor Szatanik jest kompetentny i ma dużą wiedzę, którą potrafi wprowadzić w życie. Dał mi nadzieję na normalne życie bez ataków. Polecam wszystkim.

Anonim

04.11.2012

Nie polecam!Ten lekarz nie ma pojęcia o autyzmie ,a na problem z że dziecko nie mówi powiedział że jak pójdzie do szkoły i nie będzie mówił to się wtedy będziemy martwić.Na szczęście są inni specjaliści ,dzięki którym przy dużym nakładzie pracy dziecko mówi.Warto szukać lepszych ...

Nie polecam!Ten lekarz nie ma pojęcia o autyzmie ,a na problem z
że dziecko nie mówi powiedział że jak pójdzie do szkoły i nie będzie mówił to się wtedy będziemy martwić.Na szczęście są inni specjaliści ,dzięki którym przy dużym nakładzie pracy dziecko mówi.Warto szukać lepszych lekarzy.Neurolog z Olsztyna dr.Wencław zdecydowanie lepsza !

Anonim

03.10.2012

wspaniały lekarz i człowiek,polecam,szkoda że zmieniłam zamieszkanie na inne województwo ,tu nie ma takich wspaniałych lekarzy tylko.....nie opisze dosłownie Katarzyna Skibińska z Tomkiem

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii