Marek Szatanik

Elbląg
54,179728819,4290163(055) 239-59-92, 602-88-60-25

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
16 opinii

Pan doktor nie słucha co się do niego mówi. Po 3 minutach stwierdził, że syn nie ma autyzmu, tylko opóźnienie rozwojowe a na to, że jest nadpobudliwy (rzuca się, krzyczy, biega itd) nie powiedział nic. Według niego badania (eeg, rezonans) są zbędne. Musiałam eeg zrobić u niego prywatnie. Leki dla syna na uspokojenie przepisała nam psychiatra (nie działają). Zero pomocy od neurologa;/

Bardzo dobry i kompetentny człowiek. Oby wszyscy byli tacy dobrzy i traktowali pacjenta jak człowieka, a nie kule u nogi. Polecam!!

Leczę się od 13stego roku życia na padaczkę lekooporną, niejednego lekarza "przeszłam"(i w Elblągu i w ośrodkach w Warszawie i Gdańsku) i wiem, że doktor Szatanik jest kompetentny i ma dużą wiedzę, którą potrafi wprowadzić w życie. Dał mi nadzieję na normalne życie bez ataków. Polecam wszystkim.

Nie polecam!Ten lekarz nie ma pojęcia o autyzmie ,a na problem z że dziecko nie mówi powiedział że jak pójdzie do szkoły i nie będzie mówił to się wtedy będziemy martwić.Na szczęście są inni specjaliści ,dzięki którym przy dużym nakładzie pracy dziecko mówi.Warto szukać lepszych lekarzy.Neurolog z Olsztyna dr.Wencław zdecydowanie lepsza !

wspaniały lekarz i człowiek,polecam,szkoda że zmieniłam zamieszkanie na inne województwo ,tu nie ma takich wspaniałych lekarzy tylko.....nie opisze dosłownie Katarzyna Skibińska z Tomkiem

Bardzo polecam pana doktora moje wątpliwości oraz obawy dotyczące mojej 3 letniej córeczki rozwiał stawiając trafną diagnozę.Jak również słucha to co się mówi i odpowiada bardzo rzeczowo i ma podejście do małych dzieci.

Pan Doktor zajął się moją 3miesięczna córcią. I od razu trafił z diagnozą. Mała miała wzmożone napięcie mięśniowe spowodowane refluksem przełykowo-żołądkowym. Wystarczyła krótka rehabilitacja i niewielka dawka leku i córcia była zdrowiusia. Od tamtej pory żadnuch problemów. teraz ma 5 lat i rozwija sie świetnie.

Nie jest lekarzem dobrym ponieważ mi nie pomógł

Polecam , wspaniały lekarz - prowadził moją córkę publicznie od 2 roku życia córa ma 19 lat i zostały tylko wizyty prywatne , ponieważ to lekarz dziecięcy DUŻA SZKODA , że tylko 18 roku życia

Znakomity lekarz. Potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Uprzejmy. Bardzo polecam

Serdecznie polecam. Pan Doktor bardzo miły i ma dużo cierpliwości do małych pacjentów. Wszystko szczegółowo wytłumaczy i wyjaśni, doradzi. Naprawdę warto iść do takiego specjalisty... POLECAM... Szkoda, że mamy ich tak mało...

wspaniały lekarz :) Naprawdę godny polecenia i to prawda ma anielską cierpliwość do dzieci

Takich wspaniałych lekarzy jest naprawde niewielu...

Swietny lekarz;)))))ma duza cierpliwosc do dzieci slucha uwaznie jest zainteresowny tematem lubi ta prace naprawde jest dobry

Na mój gust - za nieśmiały i za poważny - nic by się nie stało jakby poszerzył trochę swoje poczucie humoru, od tego jeszcze żaden pacjent nie umarł (chyba):). Tak czy inaczej- nie to jest najważniejsze. Lekarz kompetentny, miły, zaangażowany (przychodnia, szpital, ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych itp)i cierpliwy w stosunku do dzieci.

Moj maluch trafił z złym stanie do szpitala Pan doktor od poczatku nim sie zajmował i do tej pory chodzimy do niego na kotrole. Jest dobrym i kompetentym lekarzem, nawet jeśli ma sie jakieś problemy badz zapytania to jeśli jest w stanie to przez telefon udzieli informacji rady. Na wizycie poświeca dużo czasu na rozmowe zapytania, słucha uważnie i tłumaczy schorzenia, na pytania odpowiada w sposob zrozumiały, a przede wszystkim ma dobre podejscie do dzieci. Godny polecenia :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny