lek. dent. Marek Szczepaniak

Chirurg szczękowo twarzowy

Bardzo mądry oraz kompetentny chirurg, ktokolwiek chce wyrwać zęba a się tego panicznie boi polecam tylko Dr Szczepaniaka.

Bardzo dobry lekarz stomatolog.Byłam żeby mi wyrwał zęba znieczulił i wszystko odbyło się bez bólu.Polecam!!!

Świetny specjalista, trudny przypadek do usunięcia dla innych dentystów, dla pana doktora okazał się kolejnym rutynowym zabiegiem. Wszystko ładnie objaśnione, sam zabieg do przyjemnych nie należał, ale został przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko. Doktor godny polecenia!

Doktor godny polecenia!

Polecam do skomplikowanych zabiegów pełen profesjonalizm;miał być skomplikowany zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki;obeszło się bez skomplikowanych zabiegów

kurcze mam problem z dodzwonieniem się do Pana doktora nie wiecie jaka cena jest wyrwanie gornej szostki sam korzen

Z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją pozytywną opinię. Jestem po usunięciu drugiej, bardzo trudnej ósemki (po tygodniu czasu od pierwszego rwania - szwy zrobiły swoje, mega szybko się wszystko zagoiło). Pan doktor to niesamowicie spokojna i wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania. Zabiegi przebiegają naprawdę bezboleśnie. Wszyscy straszyli mnie że to ból nie do wytrzymania, a tu okazało się zupełnie co innego. Pan doktor tnie mi dziąsła i "jak archeolog" odkopuje ukryte zęby. Godny polecenia w 100% Profesjonalny, miły i rozmowny. Choć wizyty są faktycznie kosztowne, uważam, że ta inwestycja się opłaca. Trzymajcie kciuki, bo przede mną usunięcie kolejnych dwóch ósemek :)

Witam pięknie Specjalista wysokiej klasy ale jeśli chodzi o cenę zabiegu to bez przesady za usunięcie zęba u chirurga dentysty w Wieluniu kolega zapłacił 120 zł mnie pan dr. wykasował na 300 złotych . Więcej do niego nie pójdę ani ja ani moi znajomi z którymi się spotykam a mam ich sporo,przegiął, 300 zł to profesor we Wrocławiu nie bierze.Zresztą Kępno to nie Warszawa tu inaczej ludzie zarabiają ,jak widać można skutecznie odstraszyć pacjentów ... Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku i życzę dużo zdrowia oraz zdrowych zębów. pacjent.

Witam pięknie
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku i życzę dużo zdrowia
oraz zdrowych zębów.
pacjent.

Przed wizytą u tego specjalisty czułam ogromny strach ze względu na to, że to moja pierwsza wizyta takiego charakteru, a mianowicie chirurgiczne usuwanie ósemki, teraz z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego jakże sympatycznego znającego się na rzeczy chirurga. Usuwanie trwało zaledwie kilka sekund i przede wszystkim było zupełnie bezbolesne. Naprawdę nie ma się czego bać i uważam, że zdecydowanie lepiej dołożyć do wizyty (ponieważ nie należy do najtańszych), ale masz pewność, że zajmuje się tobą osoba kompetentna. Polecam serdecznie.

Polecam lek. dent. SZCZEPANIAKA - usunięcie "Ósemki" średnioskomplikowanego przypadku - w 15 min.(bezbólowo).

Mieszkańcom Kępna i okolic szczerze polecam tego dentystę jako bardzo dobrego fachowca od rwania zębów. Wprawdzie wizyta nie jest tania, ale zabieg jest całkowicie bezbolesny. Również w następnym dniu po zabiegu nie odczuwa się bólu. Może raz na kilka lat warto przeboleć te 300 zł i iść do stomatologa bez stresu? W końcu zębów nie usuwa się codziennie. Osobiście nie pójdę już na rwanie do żadnego innego dentysty.