lek. med. Marek Szczyt

Chirurg plastyczny

Operacja liftingu twarzy i szyi u doktor Szczyt to najgorsza decyzja w moim życiu zero rezultatu a na reklamacji doktor stwierdza że wyglądam lepiej jak moi rówieśnicy nie trafiają do tego pana żadne argumenty

Na wystawienie tej opinii czekałam ponad rok. Jestem ponad rok od całkowitej korekcji nosa i muszę z przykrością stwierdzić, że decyzja o operacji i wybór pana Marka Szczyta na operatora to najgorsza decyzja w moim życiu. Nos po operacji jest krzywy, wyraźnie skręca w lewo. Dziurki są krzywe, po prawej stronie mam dołek przez co nos wygląda na jeszcze bardziej krzywy, oddycha mi się źle. Czas po operacji był tragiczny. Miałam sparaliżowaną górną wargę dobrych pare miesięcy, wszystko w środku nosa miałam sztywne, wszystko mnie ciągnęło. Każdy ruch ust powodował ogromny dyskomfort. Nie mogłam się uśmiechać. Naprawdę to był horror. W chwil obecnej jest trochę lepiej ale nadal wyraźnie odczuwam negatywne skutki operacji, nadal czuję w środku sztywność. Czucia w nosie nadal nie odzyskałam. Nikt mnie nie uprzedził, że tak może to wyglądać. Podczas wizyty kontrolnej po 6msc lekarz stwierdził, że on krzywizny nie widzi. To potwierdza, że jego wybór to najgorsza decyzja w moim życiu. Jak chirurg plastyk może nie widzieć tak dużej krzywizny? Później stwierdził, że może zrobić poprawkę ale dopiero za pół roku. Podczas pierwszych 6msc wykonałam wiele telefonów do lekarza, ponieważ byłam bardzo zaniepokojona tym co się ze mną dzieje. Podczas każdej rozmowy słyszałam, że tak może być i do 6 msc wszystko powinno przejść. Jak widać nie przeszło. Wydałam 18tys na to abym mogła sobie ten rok wykreślić z pamięci. Nie polecam tego operatora i proszę wszystkich, którzy myślą o operacji nosa aby zastanowili się tysiąc razy zarówno nad samą operacją jak i wyborem lekarza.

Witam, czy tu robią tylko nosy i biusty?? Chciałabym usłyszeć opinie dotyczącą plastyki pochwy metodą lasera. Panie napiszcie coś, wacham sie nad tym zabiegiem a pewnie przyniósł by wiele korzyści

Witam, czy tu robią tylko nosy i biusty??

Witam, czy tu robią tylko nosy i biusty??

Do operacji za łączną kwotę 32 000 zł doktor Szczyt nie zlecił diagnostyki takiej jak RTG klatki piersiowej, RTG twarzoczaszki, tomografii komputerowej nosa i zatok, tylko dokonał oceny na stole operacyjnym - zamiast na podstawie badań. Efekt - blizny, które były "poprawiane" w trakcie kolejnej operacji tym, że wykonano mi kolejne cięcia - skóra w miejscach "poprawianych" wygląda jak wyszarpana. Poza tym prawowypukłe skrzywienie przegrody nosa, zapadnięte skrzydełka nosa, "gruda" pomiędzy oczami, małżowina nosowa dolna zrosnięta z przegrodą - lekarz laryngolog wskazał na ślad po szwie, małżowina środkowa dotykająca przegrody. Śluzowka nosa atroficzna, co powoduje ogromny dyskomfort i problemy z oddychaniem. Przedstawiono mi zdjęcia wykonane w klinice z różnej prespektywy. Doktor Szczyt na ich podstawie w obecności świadka twierdził że "wcale nie skracał mi nosa", pisemnie także odniósł się do efektu swojej ingerencji jako "subiektywne niezadowolonie z efektów". Dodał, że "gruda" pomiędzy oczami to swego rodzaju "powikłanie", choć w epikryzie wpisał, że przebieg pooperacyjny był niepowikłany. Za wycięcie tego "tworu" zażądał kolejnych kilku tysięcy złotych nie podając informacji dla pacjenta czym to w ogóle jest. Oczywiście nie skorzystałam z propozycji nacinania mi skóry na środku twarzy za kolejne kilka tysięcy złotych. W jednych miejscach w dokumentacji wpisał że zakwalifikował mój nos jako "nabyte zniekształcenie nosa" M 95.0 co nie obejmuje skrzywienia przegrody, a w innym miejscu wpisał "totalna korekta nosa na otwarto z przegrodą". Moja dokumentacja medyczna wraz z nagimi zdjęciami i wszystkimi danymi osobowymi, a także numerem PESEL została wysłana do obcych ludzi na błędny adres, ponieważ pracownicy "pomyliły się adresy" pomimo informowania zarówno telefonicznie, mailowo jak i pisemnie o tym jaki adres jest właściwy. Co do opieki pooperacyjnej, to rehabilitant dotykał moich ran gołymi, brudnymi rękami, zaraz po tym jak miałam zdejmowane szwy i była przerwana ciągłość naskórka.

Witam, chcialbym sie skontaktowac z osoba ktora miala operacje u dr Szczyta, mam pare pytan i chcialbym zobaczyc efekt operacji. najbardziej interesuje mnie totalna \ calkowita korekta nosa. prosze pisac na email : igak_661@wp.pl pozdrawiam

dzięki Panu moja pupa jest wystajaca twarda i jędrna jak dwie soczyste pomarańcze pozdrawiam MALINKA Z WARSZAWY

pozdrawiam MALINKA Z WARSZAWY

Dziękuje panu doktor za spełnienie moich marzeń!:)

Dziękuje panu doktor za spełnienie moich marzeń!:)

W 100% polecam dr Szczyta. Przyszłam do mniego po pomoc, po pierwszej spapranej przez innego (równie znanego w Warszawie) lekarza operacji. W przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam wcześniej, nie przestraszył sie, udzielił mi rewelacyjnej pomocy podejmując się reoperacji. Z resztą, doktor ma pełne ręce roboty po swoich "kolegach po fachu"...Teraz jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu:)Polecam:)

miałam jechac i zrobic noska ale jednak juz nie pojade, dzieki za opinie

miałam jechac i zrobic noska ale jednak juz nie pojade, dzieki za opinie