dr n. med.Marek Szymański

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
26 opinii

• 1

Najgorszy lekarz jakiego znam.Niemiły,złośliwy,nie polecam nikomu.

• 5

switny fachowiec, polecam starającym sie o dziecko, profesjonalny, cierpliwy. Obsluga bez zarzutów.

• 1

Nie polecam, chyba że chcecie wydać kupę Kasy przy mizernym efekcie. Pan Doktor wyznaje jedynie jedną zasadę - kto smaruje ten jedzie.

• 5

Najlepszy w.swojej dziedzinie . ja ginekologa juz nie.zmienie. dzieki niemu mam dzieciatko.

• 5

Zdecdowanie polecam tego fantastycznego lekarza!! Nie zamieniłabym na żadnego innego! Co prawda czasem na wiztę trzeba poczekać, ale jeśli zależy komuś na takiej profesjonalnej opiece to czekałabym nawet i do rana! Bardzo dokładnie opowiada o tym co się dzieje, jakie będzie leczenie i jakie są szanse, oczekiwane efekty. Poświęca bardzo dużo czasu na każdą pacjentkę. Mam pełne zaufanie i poleciłabym każdej kobiecie/parze!

• 5

A ja dzięki panu doktorowi jestem mamą bliźniaków już prawie czteroletnich. Bardzo polecam ,co prawda wizyty słono kosztują ale efekty widać

• 5

świetny lekarz, dzięki niemu za 4 miesiące zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Miły personel. trzeba troche poczekać na wizyte ale warto. jest rewelacyjny i ma ogromna wiedzę. polecam

• 1

Nie polecam tego lekarza. Mam porównanie, bo najpierw leczyliśmy się u niego a potem w Invikcie w Gdańsku.Dlaczego? Ceny. Ma monopol w Bydgoszczy i okolicach. 1600 zł za inseminację - kpina. W Gdańsku płaciliśmy 600. 380 zł za wizytę. W Gdańsku 100. Czekanie w kolejce do późnych godzin nocnych (byliśmy na 18-tą, wyszliśmy po 22-giej). Gratuluję tym, którym udało się u tego pana mieć dziecko. Pytanie tylko: Czy za wszelką cenę?

• 5

fantastyczny lekarz; dobry specjalista i z pewnościa wie co robi. Chodzilam do kilku wczesniej i uwazam, ze więksi z nich "biznesmeni"...ten przynajmniej ma wymierne efekty i wiedze. cudotworcą na pewno nie jest, jak nikt w tym fachu; ale najwazniejsze sa efekty leczenia. mi sie udalo i to z pewnoscia nie byl przypadek, poniewaz miałam invitro; a tu nie ma miejsca na przypadki; teraz jestem w ciąży, jest to ciąża blizniacza; ja sie bardzo ciesze; choc Doktor mówi, że to jest paradoksalnie niefizjologiczne. no ale na to sam Doktor nie mial wplywu, oba transferowane zarodki sie implantowaly. Ja osobiscie bardzo polecam, bo można liczyć na efekty.

• 1

Może i jest świetnym lekarzem i prawdopodobnie wie co robi, ale to przede wszystkim biznesmen i jego głównym zadaniem jest zarabianie kasiorki. Wszystkie opowieści o kolejkach, drożyźnie i innych to prawda. Wyleczy Was z kasy i z uśmiechem na twarzy zdejmie z Was ostatnią koszulę, nie powie przecierz że na słabą jakość nasienia nie ma lekarstwa i skutecznych metod leczenia (powiedział mi to tak nieoficjalnie inny lekarz). Nie jest cudotwórcą, a kilka udanych ciąż to tylko przypadek, nie mówi przecież o nieudanych. Kobiałki, szkoda kasy, zaiwestujcie raczej w in vitro np w Białymstoku czy Poznaniu, tam są większe szanse na dzidzię, oczywiście sama popełniłam ten błąd (5 niudanych inseminacji po 1600 każda), a "Dziadek Czas" jest nieubłagany, ale każda z nas się łudzi. Nie polecam tego lekarza, dobrze się zastanówcie.

• 5

doktor jest rewelacyjny, jesli chodzi o staranie sie o dziecko i niepłodność to najlepszy w mieście i województwie(wiem co mówie kilku wczesniej odwiedziłam-masakra), ma duzą wiedze i zna sie na tym co robi. Nie owija w bawelne i nie naciaga na niepotrzebne wizyty i nie diagnozuje w nieskonczonosc(jak niektórzy po pól roku oceniają czy peka pecherzyk). Jest konkretny, wiadomo na kazdym etapie leczenia , duzo tłumaczy, traktuje pacjentów jak partnerów a nie klientów od których trzeba wycisnąc kase. Bardzo polecam wszystkim leczacym sie na niepłodność.

• 5

Super lekazr, szczególnie w dziedzinie niepłodności, dzieki niemu mam dziecko i zawsze bede polecała wszystkim znajomym i pytającym o dobrego ginekologa.

• 5

Fachowiec jakich mało w tym województwie. Byłam u kilku wczesniej na konsultacjach, masakra, co lekarz to inna diagnoza. bez komentarza. Trafiłam do Sz. zrobił usg i trafnie postawił diagnoze, zoperował mnie , po operacji nie mam praktycznie sladu. Jest fantastyczny. Jak sobie pomysle co by bylo gdybym do niego nie trafiła to włos mi się jezy na głowie. Rewelacja. Polecam

• 5

kompetentny fachowiec, oby wiecej takich lekarzy w tym mieście. Zna sie na tym co robi. dzieki jego fachowej pomocy mam 3 letnią córeczkę i 6 miesięcznego synka.Fantastyczny człowiek

• 5

Cóz tu dużo pisać, jest najlepszy bez dwóch zdań. jest fachowy i rzeczowy, bez zastrzezen. Cała opieka nie pozostawia nic do życzenia. Bardzo polecam.

• 5

bardzo fachowy, ma dużą wiedzę. wzbudza ogromne zaufanie, można mu w pelni zaufać. Całkowicie spełnił nasze oczekiwania. dla nas najlepszy ginekolog.

• 5

rewelacja. Najlepszy na swiecie :)))) jest bardzo kompetentny i konkretny. Pomaga ludziom zachodzic w ciążę. Dzieki niemu mamy cudowna córeczkę

• 5

Swietny specjalista. ma ogromną wiedze i pomaga ludziom zachodzic w ciąże. Jest fantastycznym czlowiekiem i przede wszystkim bardzo uczciwym i dobrym lekarzem.

• 5

jest super lekarze, który zna sie na tym co robi i jest swietnym specjalistą. Porwadzenie ciąży, bez zarzutu, swietny, mily personel, bardzo dobrze wyposazony gabinet. Ogólne wrazenie bardzo dobre

• 1

Niekompetenty, arogancki, nastawiony tylko na kasę. Broń Boże korzystać z usług takiego oszusta.

• 5

dl;a mnie najlepszy specjalista pod słońcem, nie znam lepszego lekarza. Ma dużą wiedzę i jest bardzo rzeczowy. Polecam wszystkim kobietom.

• 4

Najlepszy ginekolog w bydgoszczy. Poświęca wystarczająco dużo czasu swoim pacjentką. Stawia trafne diagnozy. Jest kompetentny i zna się na tym co robi. Polecam z czystym sumieniem.

• 1

Nie polecam nikomu tego lekarza. B. drogi, na wizytę prywatną należy czekać czasem do późnych godzin nocnych.

• 1

Niekompetentny naciągacz, który podaje się za lekarza. Najgorszemu wrogowi nie życzę tego "lekarza".

• 1

zycze aby nikt nie musial sie leczyc u tego lekarza

• 1

Zła diagnoza, namawianie na wizytę prywatną

Gdzie przyjmuję

waleniowa 24
    53,157634717,9219771697706250

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat