dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

przyznać muszę, sympatyczny, dużo wyjaśnił co z czym i dlaczego, nie był gburowaty jak wiekszość lekarzy, widać że pacjenci są dla niego a nie on dla pacjentów. Co do redukcji pękających naczynek na nogach nie mam zastrzeżeń, szkoda tylko, że nowe mi się pojawiły, ot taka uroda. Dodatkowo nie ma parcia na naciąganie na zabiegi, zastanawiałam się nad wypełnieniem bruzd nosowo wargowych, (których tak naprawde nie widać - ale lepiej zapobiegać :) )i .... stwierdził, że umówi wizyte ale najlepiej za kilka lat :). Polecam, szkoda tylko że nie leczy na kase chorych :)

Pan Doktor jest OK. Mam nadzieję, że stąd nie wyjedzie.

Pan Doktor jest OK. Mam nadzieję, że stąd nie wyjedzie.

nie polecam, lekarz kazał popękane naczynka smarować kremem rozgrzewającym, który oczywiście jest przeciwwskazaniem oraz pogłębia problem... paranoja!

Moja opinia. Lekarz jest bardzo dobrym specjalistą. Uczciwy i szczery. Polecam.

Moja opinia. Lekarz jest bardzo dobrym specjalistą. Uczciwy i szczery. Polecam.

Polecam :)Doktor jest bardzo miły i kompetentny. Wyjaśnia cierpliwie wszystkie kwestie, pytania i wątpliwości.

Kochany lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej, traktuje pacjenta nie jak tylko kolejny przypadek medyczny ale jak osobę, okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa ale też respekt. Nie ma bardziej kompetentnego i empatycznego lekarza. Taki prawdziwy mężczyzna. Polecam.

Niezwykle ciepły, cierpliwy i kompetentny.Po prostu pomaga ludziom.

Niezwykle ciepły, cierpliwy i kompetentny.Po prostu pomaga ludziom.

Każda choroba i każdy człowiek to wielka zagadka. Żaden lekarz nigdy nie powinien sądzić iż, rozpoznanie jakiegokolwiek stanu chorobowego jest ostateczne. Na każdym etapie leczenia lekarz powinien sprawdzać czy jest ono słuszne i w razie jakichkolwiek niepożądanych zmian powinien modyfikować a nawet zmieniać sposoby leczenia. To jest jego prawo. A pacjent nigdy nie będzie miał 100 % gwarancji. I nie ma tu znaczenia czy lekarz przyjmuje państwowo ( na NFZ) czy prywatnie (za zapłatą). Powodzenie w leczeniu w dużej mierze zależy od samego pacjenta i od tego jak stosuje się ...

Każda choroba i każdy człowiek to wielka zagadka.
A pacjent nigdy nie będzie miał 100 % gwarancji.
Powodzenie w leczeniu w dużej mierze zależy od samego pacjenta i od tego jak stosuje się do zaleceń lekarza. Natomiast stosowanie się do zaleceń zależy od stopnia, w jakim lekarz jest w stanie umotywować pacjenta, by ten postępował zgodnie z jego oczekiwaniami.
Nie jestem zainteresowana leczeniem „ na ilość” ( bo tak niestety bywa) lecz „ na jakość”. Zdecydowanie wybieram dr Marka Tomczaka. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam.

uprzejmość i empatia to tylko miły dodatek do tego, za co płacimy a skoro płacimy to wymagamy, nie ma nic za darmo, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy ludziom się nie przelewa