dr n. med. Marek Tramś

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Mineło juz ponad 6 lat od operacji kolana (więzadło) i jest super ! Doskonałe podejście i kompleksowe rozwiązanie moich problemów. Polecam jako fachowca !

Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec. Odpowiada wyczerpująco na pytania, nie tworzy zbędnego dystansu. Artroskopię zrobił tak, że nazajutrz, minimalna ranka, zero bólu. Super

Bardzo rzeczowy i konkretny. Sprawia wrażenie wysoce kompetentnego. 6 lat temu operował moje więzadło krzyżowe, do dziś nie mam z nim żadnych problemów (jeżdżę na nartach, łyżwach, uprawiam jogging i wspinaczkę) - muszę się chwilę zastanawiać, zanim sobie przypomnę, które kolano miałem operowane:). Byłem u niego potem z innymi, mniejszymi problemami i również było miło, rzeczowo i konkretnie.

Operował moje kolana 3 razy ( raz poprawiał po innym lekarzu), a także bark. Ufam Mu, bo zawsze pomagały mi Jego interwencje. Zawsze też dokładnie tłumaczył mi wszystko i nie wykazywał postawy "lekarz-bóg". Nadal chodzę, intensywnie pływam i jeżdżę na rowerze, a jestem emerytką. Szczerze polecam bo to wspaniały specjalista.

niepoważny, niesłowny pajac. mówi jedno, robi drugie, nie dotrzymuje słowa, wprowadza w bład, a potem chowa sie jak robak pod kamieniem. ani na zreflektowania ani na działania naprawcze go nie stac. tupet jego samego, lub zaprzyjanionych w wypisywaniu pr-owych ocen, mowi wiele.

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy specjalista, uprzejmy, konkretny. Pewny swoich umiejętności, które są na wysokim poziomie, czym wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Po zabiegu dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz:) kompetentny, miły, z humorkiem - rozbraja stres :) Wyjaśnia co trzeba w sposób przekonujący:)dowiaduje się po operacji do pacjenta :) Polecam wszystkim :)

Uprzejmy lekarz, który dokładnie zbadał mi kolano, skierował na badania i zaproponował leczenie. Bardzo spokojny i niezbyt gadatliwy ale spełnił moje oczekiwania w 100%. Polecam

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.