mgr Marek Tyc

23.02.2013

najlepiej wejść nic nie mówić zapłacić i następny jak markecie

najlepiej wejść nic nie mówić zapłacić i następny jak markecie

20.09.2011

Zaczęłam chodzic do Dr.Tyca dawno temu jak urodziła sie moja córka czyli 13 lat temu,bardzo szczegółowe opisy,kmppleksowe i zrozumiałe wypowiedzi.Od chwili gdy siostry corka zaczeła chorowac na raka kazdorazowo usg wykonujemy właśnie u Dr.Tyc Jeden z najlepszych w naszym okręgu dolnośląskim polecam!!!

Jeden z najlepszych w naszym okręgu dolnośląskim polecam!!!

16.08.2011

niewiem może i jest dobrym lekarzem, każdy ma prawo do błedów, lekarz też. Wczesniej napisałem ,że u mojej babci nie wykrył zmian nowotworowych( było to dawno) ,faktycznie inny lekarz potwierdził raka ,ale nie byłem przy tej wizycie wiec nie chce nikogo oczerniac.Wiec nie osadzam tego lekarza!!! Nie mi sądzić.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii