lekarz Marek Wełniak

Laryngolog

2,1

Po przeczytaniu tych wszystkich opinii byłam przerażona kiedy okazało się że nasza dzisiejsza wizyta ma być u Dr. Wełniaka, po wyżycie mam odmienne zdanie niż moi przedmówcy. Lekarz co prawda dość poważny bez uśmiechu ale ja nie przyszłam do kolegi tylko po poradę doktora więc ta kwestia jest mi obojętna. Kazał usiąść synowi zbadał mu uszy, nos i gardło. Odzywał się do nas grzecznie wyjaśnił, przepisał receptę i tyle. Co prawda mój syn ma już 7 lat więc nie wiem jak wyglądałoby to z mniejszym dzieckiem ale ja osobiście zastrzeżeń nie mam.

Również nie polecam tego lekarza!!!! Zero zero zero podejścia do dzieci!!!! Dziwi mnie że po tylu negatywnych opiniach ten "lekarz" jeszcze pracuje w tak kompetentne placówce!!!! Nie POLECAM!!! Nawet weterynarz udać do niego że zwierzakiem lepiej podchodzi niż "dr." Welniak

Pan doktor posiada rentgen w oczach. Przed wykonaniem badania laryngologicznego zdecydował o skierowaniu dziecka na zabieg. Na pytania o zasadność zabiegu udzielał wymijających odpowiedzi. Nie posiada odpowiedniego podejścia do małych dzieci. Podczas badania siłą otworzył dziecku buzie, wynikiem czego dziecko przez następny tydzień nie chciało przyjmować pokarmów podawanych łyżeczką. Po wizycie dziecko panicznie boi się innych lekarzy.

Dr Wełniak zajmował się naszą 3letnią córką. Szybka i rzeczowa diagnoza, wszystko wytłumaczył bardzo jasno i klarownie. Nie „ciucia”, nie rozczula się, dla mnie to oznaka profesjonalizmu. Przeprowadził u córki zabieg, wielekrotnie zaglądał do naszej sali interesując się samoloczuciem dziecka. Dzięki Panu Doktorowi córka odzyskuje zdrowie, nie rozumiem wszystkich niepochlebnych opinii. Profesjonalizm w pełnej krasie.

Lekarz w porządku.Moze nie jest zbyt rozmowny ale robi to co do niego należy,czyli leczy ludzi.A o to chyba chodzi!

laryngolog DZIECIĘCY??? Niejeden weterynarz z większą delikatnością i empatią zbada zwierzę niż ten lekarz dziecko. Wypalony lekarz, któremu nic już się nie chce - zwraca się do dorosłego z pogardą, wyższością i dużą dozą nieuprzejmości. Wszelkie pytania go irytują. Do dziecka za to nie zwraca się w ogóle, tylko bez pardonu łapie za buzię i na siłę bada. Zwykły buc, który do pracy z ludźmi, a tym bardziej z dziećmi, po prostu się nie nadaje.

laryngolog DZIECIĘCY???

Lata mijają, a Pan doktor taki sam.....Robi wykład rodzicom na temat choroby dziecka, potem okazuje się, że się mylił wydając diagnozę. Brutalnie badał dziecko wkładając mu paluchy do gardła, porównując trzeci migdałek do prostaty(!!!), którą się w ten sposób bada. Być może powinien zmienić specjalizację (urologia), a już na pewno nie powinien badać dzieci.

Beznadziejny, jako rodzic jestem zbulwersowana.Nie ma podejścia do dziecka,zastrasza dziecko,zbyt energicznie bada dziecko,zero szacunku do rodzica i dziecka,moje dziecko bylo wstrząśnięte po tej wizycie.Koszmar dla dziecka nie polecam!!!

Nie wiem skąd te negatywne komentarze, mój syn leczy sie u doktora Włniaka - to ma być lekarz a nie niańka dla naszego dziecka - bardzo rzeczowo kompetentnie po operacji dwa razy był w pokoju zapytać jak mały sie czuje. Polecam jak komuś zależy na kompetentnym lekarzu1

absolutnie nie polecam!!!! straszny gbur przepisał leki na co innego niż powinnam sie leczyc..