lekarz Marek Wełniak

1,6
1,5
1,6

27.10.2011

U Pana dr leczylam sie prywatnie przez ok. 5 lat. Dostawalam antybiotyki przy okazji kazdej wizyty. Mialam zajete zatoki, powiekszone slinianki i bole stawow. A to wszystko bylo niby przyczyna przegrody nosa i niby migdalkow rzutujacych na stawy i kosci. Dlugo sugerowal zabieg przegrody nosa w klinice w Chorzowie, po ktorym to zabiegu wszystkie dreczace mnie objawy mialy minac... Odnioslam wrazenie ze jak wykonam zabieg przegrody nosa to zaczne "latac" Po wykonaniu w Chorzowie wstepnych badan krwi przed zabiegiem, zostalam zdyskwalifikowana ze wzgledu na zle wyniki. Po pewnym czasie i zmianie lekarza, okazalo sie ze mam ksiazkowe objawy zespolu Sjogrena a przegrody nosowej wcale nie trzeba operowac. Lekarz niesluchajacy pacjenta, nie wyjasniajacy zbyt wiele... Raczej mruchy cos pod nosem sam do siebie... Absolutnie nie polecam..!!!!

27.03.2012

absolutnie nie polecam!!!! straszny gbur przepisał leki na co innego niż powinnam sie leczyc..

Karolina

02.10.2015

laryngolog DZIECIĘCY??? Niejeden weterynarz z większą delikatnością i empatią zbada zwierzę niż ten lekarz dziecko. Wypalony lekarz, któremu nic już się nie chce - zwraca się do dorosłego z pogardą, wyższością i dużą dozą nieuprzejmości. Wszelkie pytania go irytują. Do dziecka za to nie zwraca ...

laryngolog DZIECIĘCY???
Do dziecka za to nie zwraca się w ogóle, tylko bez pardonu łapie za buzię i na siłę bada.
Zwykły buc, który do pracy z ludźmi, a tym bardziej z dziećmi, po prostu się nie nadaje.

Grażyna

07.03.2014

Lata mijają, a Pan doktor taki sam.....Robi wykład rodzicom na temat choroby dziecka, potem okazuje się, że się mylił wydając diagnozę. Brutalnie badał dziecko wkładając mu paluchy do gardła, porównując trzeci migdałek do prostaty(!!!), którą się w ten sposób bada. Być może powinien zmienić specjalizację (urologia), a już na pewno nie powinien badać dzieci.

04.05.2013

Beznadziejny, jako rodzic jestem zbulwersowana.Nie ma podejścia do dziecka,zastrasza dziecko,zbyt energicznie bada dziecko,zero szacunku do rodzica i dziecka,moje dziecko bylo wstrząśnięte po tej wizycie.Koszmar dla dziecka nie polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bytom"?

Klinika Laryngologii
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Polmed s.c
Żwirki i Wigury 33
Siewierz
ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
Truskawkowa 9

lek. med.
Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy
Małopolskie Centrum Laryngologii Dziecięcej-Cracow Medical Center"
ulica Prądnicka 10
Kraków