lekarz Marek Wełniak

1,6
1,5
1,6

27.03.2012

absolutnie nie polecam!!!! straszny gbur przepisał leki na co innego niż powinnam sie leczyc..

Karolina

02.10.2015

laryngolog DZIECIĘCY??? Niejeden weterynarz z większą delikatnością i empatią zbada zwierzę niż ten lekarz dziecko. Wypalony lekarz, któremu nic już się nie chce - zwraca się do dorosłego z pogardą, wyższością i dużą dozą nieuprzejmości. Wszelkie pytania go irytują. Do dziecka za to nie zwraca ...

laryngolog DZIECIĘCY???
Do dziecka za to nie zwraca się w ogóle, tylko bez pardonu łapie za buzię i na siłę bada.
Zwykły buc, który do pracy z ludźmi, a tym bardziej z dziećmi, po prostu się nie nadaje.

Grażyna

07.03.2014

Lata mijają, a Pan doktor taki sam.....Robi wykład rodzicom na temat choroby dziecka, potem okazuje się, że się mylił wydając diagnozę. Brutalnie badał dziecko wkładając mu paluchy do gardła, porównując trzeci migdałek do prostaty(!!!), którą się w ten sposób bada. Być może powinien zmienić specjalizację (urologia), a już na pewno nie powinien badać dzieci.

04.05.2013

Beznadziejny, jako rodzic jestem zbulwersowana.Nie ma podejścia do dziecka,zastrasza dziecko,zbyt energicznie bada dziecko,zero szacunku do rodzica i dziecka,moje dziecko bylo wstrząśnięte po tej wizycie.Koszmar dla dziecka nie polecam!!!

22.05.2012

Nie wiem skąd te negatywne komentarze, mój syn leczy sie u doktora Włniaka - to ma być lekarz a nie niańka dla naszego dziecka - bardzo rzeczowo kompetentnie po operacji dwa razy był w pokoju zapytać jak mały sie czuje. Polecam jak komuś zależy na kompetentnym lekarzu1

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bytom"?

Klinika Laryngologii
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Polmed s.c
Żwirki i Wigury 33
Siewierz
ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
Truskawkowa 9

lek. med.
Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy
Małopolskie Centrum Laryngologii Dziecięcej-Cracow Medical Center"
ulica Prądnicka 10
Kraków