lekarzMarek Wełniak

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.5512345
7 opinii

• 1

Lata mijają, a Pan doktor taki sam.....Robi wykład rodzicom na temat choroby dziecka, potem okazuje się, że się mylił wydając diagnozę. Brutalnie badał dziecko wkładając mu paluchy do gardła, porównując trzeci migdałek do prostaty(!!!), którą się w ten sposób bada. Być może powinien zmienić specjalizację (urologia), a już na pewno nie powinien badać dzieci.

• 1

Beznadziejny, jako rodzic jestem zbulwersowana.Nie ma podejścia do dziecka,zastrasza dziecko,zbyt energicznie bada dziecko,zero szacunku do rodzica i dziecka,moje dziecko bylo wstrząśnięte po tej wizycie.Koszmar dla dziecka nie polecam!!!

• 3
  • 4

Nie wiem skąd te negatywne komentarze, mój syn leczy sie u doktora Włniaka - to ma być lekarz a nie niańka dla naszego dziecka - bardzo rzeczowo kompetentnie po operacji dwa razy był w pokoju zapytać jak mały sie czuje. Polecam jak komuś zależy na kompetentnym lekarzu1

• 1

absolutnie nie polecam!!!! straszny gbur przepisał leki na co innego niż powinnam sie leczyc..

• 1

U Pana dr leczylam sie prywatnie przez ok. 5 lat. Dostawalam antybiotyki przy okazji kazdej wizyty. Mialam zajete zatoki, powiekszone slinianki i bole stawow. A to wszystko bylo niby przyczyna przegrody nosa i niby migdalkow rzutujacych na stawy i kosci. Dlugo sugerowal zabieg przegrody nosa w klinice w Chorzowie, po ktorym to zabiegu wszystkie dreczace mnie objawy mialy minac... Odnioslam wrazenie ze jak wykonam zabieg przegrody nosa to zaczne "latac" Po wykonaniu w Chorzowie wstepnych badan krwi przed zabiegiem, zostalam zdyskwalifikowana ze wzgledu na zle wyniki. Po pewnym czasie i zmianie lekarza, okazalo sie ze mam ksiazkowe objawy zespolu Sjogrena a przegrody nosowej wcale nie trzeba operowac. Lekarz niesluchajacy pacjenta, nie wyjasniajacy zbyt wiele... Raczej mruchy cos pod nosem sam do siebie... Absolutnie nie polecam..!!!!

U mnie wyglądało niemal tak samo jak napisałaś. Nie polecam!!! Kasia Koziarz

• 1

Po wyczekiwaniu pod drzwiami aż Pan Doktor dopije herbatkę wysłuchaliśmy wielominutowego bełkotu intelektualnego, z którego doprawdy niewiele zrozumieliśmy, Zarozumiały, nieprzystępny i traktujący dziecko jak przedmiot, nie pozwala dokończyć rozpoczętego zdania o objawach i nie dopuszcza by pacjent ośmielił się zadać jakiekolwiek pytanie. Przyparty w końcu do muru wykazuje oznaki wielkiej irytacji i zniecierpliwienia traktując rodziców z góry i bez jakichkolwiek oznak szacunku. Do samego przypadku ma w istocie stosunek lekceważący i w sumie stanowi wręcz książkowy przykłac tego jaki nie powinien być lekarz. Omijajcie Go z daleka!

Gdzie przyjmuję

Katowice
    50,202933818,98972440 602 10 13 97

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat