Marek Wieczorek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
9 opinii

Polecam doktora w 100%. Pomógł mi w zapaleniu kaletek stawowych w barku i teraz poszłam do niego z problemami z kręgosłupem. Leczenie szpitalne to u niego ostateczność. Z barkiem nie było innego wyjścia i musiałam przejść zabieg. Teraz z kręgosłupem na razie mam zastrzyki. Zobaczymy co będzie dalej. POLECAM!

Widać że doktor czeka juz na emeryturę. Duzo tłumaczy i opowiada ale leczenie operacyjne proponuje archaiczne. To opinia po konsulatcjach w innych województwach. A do tego nie jest taki bezinteresowny przy kierowaniu do szpitala. Nie polecam.

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

parę lat temu korzystałam z usług pana doktora i było ok w tej chwili jest bardzo nierzeczowy a o wielu sprawach nie ma zielonego pojęcia opowiada jakieś cuda nie mające związku że sprawą szczerze odradzam szkoda kasy

Wzbudził moje zaufanie jak na pierwszy raz ,zobaczymy co będzie po drugiej wizycie

Byłem dwa razy leczony przez tego lekarza. Raz ok 15 lat temu - usunięcie łękotki - wszytsko było OK. No ale niestety czas płynie i niestety Pan doktor za tym juz nie nadąża. Drugie raz bylem leczony przy okazji zerwania więzadła. Zabieg troche bardziej skomplikowany niż łękotka i tutaj niestety Pan Doktor sie nie popisał. Operacja odbyla sie z pełnym cieciem kolana zamiast artroskopii - tak to już sie od paru lat nie leczy. Do tego zastosowano metode, która miała być podobno super itp, ale niestety nie w moim wieku. efekt taki, że więzadło dalej nie jest sprawne, co potwierdziło 2 znanych prtopedów. Natomist Doktor Wieczorek uważa że wszystko jest OK

Bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy o co chodzi. Znakomity specjalista.

Pan doktor, wyputuje dokładnie o przebieg choroby, dokładnie ogląda zdjęcia rentgenowskie. Co prawda przy okazji wiele tematów pobocznych porusza, ale przy badaniu jest konkretny i rzeczowy. Przepisuje dużą ilość zabiegów rehabilitacyjnych.

Bardzo cudowny lekarz i znakomity specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!1

Wystaw opinię