dr n. med. Marek Wieczorek

Ortopeda

3,6

Henryk

28.11.2014

Nie bede tu poruszał kompetecji,poniewaz nie wiem.Na badanie lekarskie --do bieglych sadowch-Pana Doktora i Pani doktor Bigda-Holubowicz Krystyna skierowal mnie Sad w sprawie o rente. Lekarz orzecznik ZUS mi ja przyznal ale w ciagu kilku godzin Główny orzecznik mi ja zabrali stąd sprawa sadowa.Samo badanie to zenada,pisze to świadomie,poniewaz bylem na wielu badaniach.Dotknac nosa ,ruszyc paluszkiem,lekkie dotkniecie nogi i zdolny do kazdej pracy.A na koncu opinii uwaga że leczyc sie moge w czasie zwyklego zwolnienia lekarskiego.Po co skoro jestem rzekomo zdrowy.Dodam że mam 65 lat orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu umiarkowanym i skierowanie na operacje.Kto zdrowega czlowieka wysyla na operacje?Jak zauwazylem opinia byla już przygotowana a badanie farsą.Niewiele mialem do powiedzenia.Przykre to ale ZUS dyktuje wszystkim.Zawsze uwazałem bieglych sądowych za osoby zaufania publicznego.Dalej bez komentarza.

Katarzyna

13.10.2014

Polecam doktora w 100%. Pomógł mi w zapaleniu kaletek stawowych w barku i teraz poszłam do niego z problemami z kręgosłupem. Leczenie szpitalne to u niego ostateczność. Z barkiem nie było innego wyjścia i musiałam przejść zabieg. Teraz z kręgosłupem na razie mam zastrzyki. Zobaczymy co będzie dalej.

POLECAM!

04.10.2012

Widać że doktor czeka juz na emeryturę. Duzo tłumaczy i opowiada ale leczenie operacyjne proponuje archaiczne. To opinia po konsulatcjach w innych województwach. A do tego nie jest taki bezinteresowny przy kierowaniu do szpitala. Nie polecam.

30.05.2012

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

08.07.2011

parę lat temu korzystałam z usług pana doktora i było ok w tej chwili jest bardzo nierzeczowy a o wielu sprawach nie ma zielonego pojęcia opowiada jakieś cuda nie mające związku że sprawą szczerze odradzam szkoda kasy

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

NZOZ ORTOPEDIA
Licealna 18