dr n. med. Marek Wieczorek

Z racji tego, że napisał biegły sądowy Marek Wieczorek że nie jest Pan kompetentny żeby na podstawie opisu wyniku badania Angio TK j.brzusznej/miednicy napisać opinii dotyczącej dopływu krwi do jajnika(sugerował powołanie biegłego radiologa) i że tętnice są drożne po przerwaniu to będę starać sie o zabranie mu praw do wykonywania zawodu lekarza., nie może być lekarzem taka osoba. To jest wiedza ze szkoły podstawowej lub średniej że po przerwaniu musi byc tętnica podwiązana zablokowany przepływ krwi do końca życia żeby osoba nie wykrwawiła się(lub wstrząs hipowolemiczny), to wiedza ze szkoły podstawowej i średniej......Sama macica składa się z krwi i z myometrium(tk. mięsniowa) endometrium(błona śluzowa) i błony surowicznej, tk. łącznej dlatego zawsze po usunięciu mięśniaków jest krwotok. Dodatkowy krwotok jest gdy tet. maciczna nie jest dominujaca czyli jest lekko uszkodzona. Opinia nie może zawierać takich błędów merytorycznych. Opinia musi być oparta na wyniku badania Angio TK j.brzusznej/miednicy a nie na słowach lekarza. Nie ma prawa lekarz pisać ze zostały przerwane naczynia doprowadzające krew do jajnika gdy jest drożna tętnica jajnikowa na Badaniu Angio TK j.brzusznej/miednicy, Angio TK aorty i tętnic miednicy małej (jedną z tętnic miednicy małej jest tetnica jajnikowa która wpada do miednicy małej i w więzadle wieszadłowym doprowadza krew do końca jajowodowego jajnika i brzegu krezkowego jajnika, do wnęki jajnika i dalej.. (Książka Anatomia człowieka)) to skrajne upośledzenie umysłowe.
Kobiety po usunięciu macicy są młode nie mają menopauzy nie wolno im usuwać jajników zdrowych (bez dużych zmian patologicznych), zdrowej części jajników bo dochodzi do nich krew tętnicą jajnikową. Zatem nie ma znaczenia w jakim stopniu uszkodzona jest tętnica maciczna i czy wogóle jest uszkodzona.. Wystarczy żeby była drożna tętnica jajnikowa.

Pan Doktor jest bardzo miły, uprzejmy, delikatny w badaniu. Zawsze z dokładnością wysłucha pacjenta i poświeci mu tyle czasu ile potrzeba. W moim przypadku, jako jedyny lekarz który odkrył u mnie PCOS, oraz przed wypisaniem potrzebnych leków zrobił mi szereg potrzebnych badań. Z całego serca polecam Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy :)

Z całego serca polecam Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy :)

Prowadził moje dwie ciąże, wszystko przebiegało bez zarzutu. Jest cierpliwy i miły co w przypadku postępowania z kobietami w ciąży jest niezbędne :)

Nie poznał na podczas badania, ze chodzę z martwą ciążą

Nie poznał na podczas badania, ze chodzę z martwą ciążą