lekarz Marek Winiarski

Lekarz rodzinny, Pediatra, Medycyna estetyczna

Opinii6

Pomidorek

11.07.2014

Liposukcja laserowa zabig godny uwagi drogie panie. Moje pośladki poprawiły znacznie swój wygląd. Po zabiegu wraca się do ,, chodu" około 2 dni. Wszystko jest pod znieczuleniem miejscowym Polecam Pana Marka serdecznie

WOK

26.02.2014

Zdecydowałem się na nieinwazyjne badanie jelita cienkiego. Zainstalowano specjalny system u mnie w domu, już po 12 h wykonane obrazy zabrali do interpretacji. Badanie okazało się bezpieczne. Jestem zadowolony z wyników oraz wystawionej diagnozy.

Kujawianka

22.01.2014

Moim zdaniem również warto. Nie chcę tutaj pisać o swoich problemach zdrowotnych, ale były one dla mnie uciążliwe i wstydliwe, chciałam się tego pozbyć. Udało mi się z pomocą tego lekarza. Szacunek.

Majka

10.01.2014

Jestem zaskoczona negatywną opinią. Tym bardziej, że dr Winiarski nie jest radiologiem, a pediatrą, z tego co wiem., a więc przyjmuje dzieci. Kilka razy byłam zmuszona złożyć doktorowi wizytę wraz z córeczką. Zaś gdy indywidualnie byłam również nieraz na USG, zawsze kierowano mnie do innych lekarzy.

zygmunt

09.12.2013

Moja Teściowa zgłosiła się do P.Winiarskiego 15.11.2013 z ostrym bólem w prawej części podbrzusza. Lekarz ten zrobił Jej USG jamy brzusznej (150zł) które w/g opisu nic nie wykazało (!) Potem w drugiej swojej firmie której jest współwłaścicielem Rezonans Magnetyczny (670zł). Następnie 78 letnią, wijącą się ...

Moja Teściowa zgłosiła się do P.Winiarskiego
wijącą się z bólu emerytkę odesłał do domu
bez jakiejkolwiek diagnozy.
Uważam że wykonywanie badania (za 670zł) na wynik którego trzeba czekać 5 dni w sytuacji gdy pacjentka cierpi z bólu
jest szczytem draństwa, chciwości, cynizmu a w szczególności narażaniem Jej na utratę życia (odesłanie do domu bez diagnozy). Tego samego dnia zawieźliśmy cierpiącą Kobietę do Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.
Na Oddziale Ratunkowym tego szpitala o godz. 21.40 stwierdzono u chorej ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i bez zwłoki poddano ją operacji, która zakończyła się pomyślnie. 16. 11.2013 zwróciłem się pisemnie do
P.Winiarskiego, by przeprosił Teściową,która
przez 2 dekady obdarzała go swym zaufaniem. Jedynym skutkiem wizyty w jego gabinecie była utrata blisko 1000 zł
i ogromny stres. Nie przeprosił, co odbieram jako przejaw arogancji tego biznesmena zbijającego kapitał na cudzym nieszczęściu.
Badanie USG zrobione przez P. Marka Winiarskiego jest także obciążone poważnym błędem, ponieważ zrobione w tym samym dniu w Szpitalu to samo badanie (poparte 7 zdjęciami) wykazało poważne zmiany w lewej nerce pacjentki.
Uważam że lekarz Marek Winiarski nie powinien wykonywać swojego zawodu
gdyż obniża to rangę całej Służbie Zdrowia.
Zygmunt Leśniak

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Malbork"?

malbork michalowskiego22
michalowskiego 22