lekarzMarek Winiarski

54,038221919,012597955 272 72 05
winmed@malbork.net.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
6 opinii

• 5

Liposukcja laserowa zabig godny uwagi drogie panie. Moje pośladki poprawiły znacznie swój wygląd. Po zabiegu wraca się do ,, chodu" około 2 dni. Wszystko jest pod znieczuleniem miejscowym Polecam Pana Marka serdecznie

• 5

Zdecydowałem się na nieinwazyjne badanie jelita cienkiego. Zainstalowano specjalny system u mnie w domu, już po 12 h wykonane obrazy zabrali do interpretacji. Badanie okazało się bezpieczne. Jestem zadowolony z wyników oraz wystawionej diagnozy.

• 4
  • 5

Moim zdaniem również warto. Nie chcę tutaj pisać o swoich problemach zdrowotnych, ale były one dla mnie uciążliwe i wstydliwe, chciałam się tego pozbyć. Udało mi się z pomocą tego lekarza. Szacunek.

• 5

Jestem zaskoczona negatywną opinią. Tym bardziej, że dr Winiarski nie jest radiologiem, a pediatrą, z tego co wiem., a więc przyjmuje dzieci. Kilka razy byłam zmuszona złożyć doktorowi wizytę wraz z córeczką. Zaś gdy indywidualnie byłam również nieraz na USG, zawsze kierowano mnie do innych lekarzy.

• 1

Moja Teściowa zgłosiła się do P.Winiarskiego 15.11.2013 z ostrym bólem w prawej części podbrzusza. Lekarz ten zrobił Jej USG jamy brzusznej (150zł) które w/g opisu nic nie wykazało (!) Potem w drugiej swojej firmie której jest współwłaścicielem Rezonans Magnetyczny (670zł). Następnie 78 letnią, wijącą się z bólu emerytkę odesłał do domu bez jakiejkolwiek diagnozy. Uważam że wykonywanie badania (za 670zł) na wynik którego trzeba czekać 5 dni w sytuacji gdy pacjentka cierpi z bólu jest szczytem draństwa, chciwości, cynizmu a w szczególności narażaniem Jej na utratę życia (odesłanie do domu bez diagnozy). Tego samego dnia zawieźliśmy cierpiącą Kobietę do Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku. Na Oddziale Ratunkowym tego szpitala o godz. 21.40 stwierdzono u chorej ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i bez zwłoki poddano ją operacji, która zakończyła się pomyślnie. 16. 11.2013 zwróciłem się pisemnie do P.Winiarskiego, by przeprosił Teściową,która przez 2 dekady obdarzała go swym zaufaniem. Jedynym skutkiem wizyty w jego gabinecie była utrata blisko 1000 zł i ogromny stres. Nie przeprosił, co odbieram jako przejaw arogancji tego biznesmena zbijającego kapitał na cudzym nieszczęściu. Badanie USG zrobione przez P. Marka Winiarskiego jest także obciążone poważnym błędem, ponieważ zrobione w tym samym dniu w Szpitalu to samo badanie (poparte 7 zdjęciami) wykazało poważne zmiany w lewej nerce pacjentki. Uważam że lekarz Marek Winiarski nie powinien wykonywać swojego zawodu gdyż obniża to rangę całej Służbie Zdrowia. Zygmunt Leśniak

• 5

Świetny lekarz, efekt jest bardzo zadowalający. Cieszę się że tu do niego chodziłam. Warto było ;) Nic dodać nic ująć.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat