lekarzMarek Winiarski

WOK

26.02.2014
15:42
  • 5

Zdecydowałem się na nieinwazyjne badanie jelita cienkiego. Zainstalowano specjalny system u mnie w domu, już po 12 h wykonane obrazy zabrali do interpretacji. Badanie okazało się bezpieczne. Jestem zadowolony z wyników oraz wystawionej diagnozy.

Kujawianka

22.01.2014
11:41
  • 4
  • 5

Moim zdaniem również warto. Nie chcę tutaj pisać o swoich problemach zdrowotnych, ale były one dla mnie uciążliwe i wstydliwe, chciałam się tego pozbyć. Udało mi się z pomocą tego lekarza. Szacunek.

Majka

10.01.2014
13:13
  • 5

Jestem zaskoczona negatywną opinią. Tym bardziej, że dr Winiarski nie jest radiologiem, a pediatrą, z tego co wiem., a więc przyjmuje dzieci. Kilka razy byłam zmuszona złożyć doktorowi wizytę wraz z córeczką. Zaś gdy indywidualnie byłam również nieraz na USG, zawsze kierowano mnie do innych lekarzy.

zygmunt

09.12.2013
16:24
  • 1

Moja Teściowa zgłosiła się do P.Winiarskiego 15.11.2013 z ostrym bólem w prawej części podbrzusza. Lekarz ten zrobił Jej USG jamy brzusznej (150zł) które w/g opisu nic nie wykazało (!) Potem w drugiej swojej firmie której jest współwłaścicielem Rezonans Magnetyczny (670zł). Następnie 78 letnią, wijącą się z bólu emerytkę odesłał do domu bez jakiejkolwiek diagnozy. Uważam że wykonywanie badania (za 670zł) na wynik którego trzeba czekać 5 dni w sytuacji gdy pacjentka cierpi z bólu jest szczytem draństwa, chciwości, cynizmu a w szczególności narażaniem Jej na utratę życia (odesłanie do domu bez diagnozy). Tego samego dnia zawieźliśmy cierpiącą Kobietę do Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku. Na Oddziale Ratunkowym tego szpitala o godz. 21.40 stwierdzono u chorej ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i bez zwłoki poddano ją operacji, która zakończyła się pomyślnie. 16. 11.2013 zwróciłem się pisemnie do P.Winiarskiego, by przeprosił Teściową,która przez 2 dekady obdarzała go swym zaufaniem. Jedynym skutkiem wizyty w jego gabinecie była utrata blisko 1000 zł i ogromny stres. Nie przeprosił, co odbieram jako przejaw arogancji tego biznesmena zbijającego kapitał na cudzym nieszczęściu. Badanie USG zrobione przez P. Marka Winiarskiego jest także obciążone poważnym błędem, ponieważ zrobione w tym samym dniu w Szpitalu to samo badanie (poparte 7 zdjęciami) wykazało poważne zmiany w lewej nerce pacjentki. Uważam że lekarz Marek Winiarski nie powinien wykonywać swojego zawodu gdyż obniża to rangę całej Służbie Zdrowia. Zygmunt Leśniak

Kaśka

16.09.2013
08:44
  • 5

Świetny lekarz, efekt jest bardzo zadowalający. Cieszę się że tu do niego chodziłam. Warto było ;) Nic dodać nic ująć.

display statlastseen stat