lek. med. Marek Wojner

Endokrynolog, Ginekolog

Korzystałam z porady endokrynologicznej. Nie polecam i bardzo odradzam leczenie się u tego pana. Nie interesuje go co masz do powiedzenia, jakie objawy, wizyta u niego trwa dwie minuty

Dla mnie NAJLEPSZY LEKARZ, to dzięki niemu jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci (syn ur.2012 r.; córka ur.2019 r.). Każde badanie, które przeprowadził u mnie było delikatne, dlatego to mój lekarz i zawsze wrócę do niego, bo ufam jego wiedzy. Kiedy trafiłam do niego traciłam już nadzieję na zostanie matką, bo w 2009 roku po ciąży pozamacicznej i usunięciu jajowodu taki jeden "lekarz" powiedział mi, żebym się nie łudziła, bo mam jakieś 20% szans z jednym pracującym jajnikiem. Zamknęłam się w sobie i kiedy w 2011 roku koleżanka (szczęśliwa mama bliźniaków) dała mi namiary na Pana Marka, mówiąc "to najlepszy lekarz - pomoże Ci, tak jak mi". Uwierzyłam. Więc teraz nie mogę się zgodzić z tymi opiniami poniżej 5, ponieważ lekarz nie musi być ciągle uśmiechnięty i dowcipny (taki stanął na mojej drodze przed moją ciążą pozamaciczną - i co?- na stół operacyjny trafiłam w ostatniej chwili- w moim brzuchu była już krew, a w szpitalu udał, że mnie nie zna). Podsumowując: POLECAM JAK NAJBARDZIEJ ZA PROFESJONALIZM.

Lekarz ten jest bardzo dobry w swej profesji, szuka przyczyn, zleca badania, zapytany odpowiada. Moze bardzo miły nie jest ale przynajmniej bardzo dobry fachowiec, jak trzeba to i położy pacjentke na swój oddział, w celu dalszej diagnostyki. Przede wszystkim specjalizuje sie w niepłodności i jak trzeba to w ramach NFZ przygotuje kobietę do procedury in-vitro, cały proces stymulacji i przyjmowania leków odbywa sie w ramach NFZ w szpitalu na prostej w Kielcach.

Pan Marek jako jedyny na mojej drodze, zahamował krwawienia i dał szanse, bym mogła funkcjonować normalnie. Jeśli tylko uda mi się zajść w ciążę, będzie dla mnie najlepszy!

Zdecydowanie nie polecam, aby tylko spojrzal na badania i określił co jest na rzeczy trzeba zapisac sie na prywatna wizyte, gburowaty, nie delikatny w stosunku do kobiety podczas badania, potrafi wysmiać pacjentkę

bardzo zła!!!!!!!!!!!!!nie bada, nie zleca badań-siedzi i bierze kasę za to-szkoda zdrowia i czasu dla niego!!chyba że chcesz pójsc i dać kasę to tak:P

Lekarz ten rozpoznał u mnie PCO...jak na razie czekam na wizyte ale wrażenia są pozytywne:) nikt nie potrafił mi tego zdiagnozowac polecam pomógł nawet mojej kolezance z zajsciem w ciąże.

Zdecydowanie odradzam. Od lekarza oczekuję kompetencji i szacunku. Moje oczekiwania nie zostały spełnione. Nie bada, nie kieruje na badania, nie udziela informacji. Nie zareagował, gdy mówiłam mu o skutkach ubocznych podczas leczenia silnymi lekami. W dodatku chamowaty, gburowaty i mrukliwy. Mam zaburzenia hormonalne, powinnam mieć co jakiś czas badania hormonalne. Gdy go o to spytałam, stwierdził, że nie ma sensu robić badań, bo i tak zawsze będę miała złe wyniki. Zdecydowanie nie polecam!

Lekarz ten rozpoznał u mnie PCO...jak na razie czekam na datę przyjęcia do szpitala, ale pierwsze wrażenia są pozytywne:)