Marek Woźniak

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

Potwierdzam. Fachowa obsługa, wysoka kompetencja. Operację na którą miałam czekać przeszło rok w publicznym zakładzie wykonał w 2 tygodnie. Obecnie nie mam żadnych dolegliwości i mogę pracować. Zdecydowanie polecam.

Lekarz budzący zaufanie. Zna się na swoim fachu i nie ogranicza się do wąskiej dziedziny, koncentrując się na jednej chorobie. Potrafi całościowo spojrzeć na pacjenta i nie traktuje go przedmiotowo. Wyrazy uznania.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zabiegi u doktora.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zabiegi u doktora.

Wyjątkowo sympatyczny, wizyta bezstresowa. Polecam.

Wyjątkowo sympatyczny, wizyta bezstresowa. Polecam.

Świątecznie pozdrawiam Pana doktora. Dzięki Panu moja twarz przybrała ludzki wygląd i nie straszę już dzieci :) Najciekawsze, że wszyscy widzą, że coś się w moim wyglądzie zmieniło na lepsze ale mało kto od razu potrafi zauważyć na czym ta zmiana polega :)

Bardzo dobry człowiek, indywidualne podejście i pełna fachowość. Zabieg (plastyka wrastającego paznokcia) wykonany szybko i bezboleśnie.

Szybkie rozpoznanie, leczenie i najważniejsze skuteczne. Polecam.

Szybkie rozpoznanie, leczenie i najważniejsze skuteczne. Polecam.

Ze wszech miar doskonale. Fachowość, podejście, skuteczność na medal.

Ze wszech miar doskonale. Fachowość, podejście, skuteczność na medal.