Marek Woźniak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
18 opinii

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

Potwierdzam. Fachowa obsługa, wysoka kompetencja. Operację na którą miałam czekać przeszło rok w publicznym zakładzie wykonał w 2 tygodnie. Obecnie nie mam żadnych dolegliwości i mogę pracować. Zdecydowanie polecam.

Lekarz budzący zaufanie. Zna się na swoim fachu i nie ogranicza się do wąskiej dziedziny, koncentrując się na jednej chorobie. Potrafi całościowo spojrzeć na pacjenta i nie traktuje go przedmiotowo. Wyrazy uznania.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zabiegi u doktora.

Wyjątkowo sympatyczny, wizyta bezstresowa. Polecam.

Świątecznie pozdrawiam Pana doktora. Dzięki Panu moja twarz przybrała ludzki wygląd i nie straszę już dzieci :) Najciekawsze, że wszyscy widzą, że coś się w moim wyglądzie zmieniło na lepsze ale mało kto od razu potrafi zauważyć na czym ta zmiana polega :)

Bardzo dobry człowiek, indywidualne podejście i pełna fachowość. Zabieg (plastyka wrastającego paznokcia) wykonany szybko i bezboleśnie.

Szybkie rozpoznanie, leczenie i najważniejsze skuteczne. Polecam.

Ze wszech miar doskonale. Fachowość, podejście, skuteczność na medal.

Lekarz w pelni zasługujacy na najwyzsze oceny.Zdecydowanie na tak!!! Pelen profesjonalizm i oddanie pacjentowi ( w kazdym wieku ). Efekty zabiegow rewelacyjne.Opieką medyczna pana doktora objeta jest własciwie cała nasza rodzina.Korzystalismy z zabiegow laserowych,operacji i w tzw. nagłych przypadkach wymagajacych pomocy chirurga. Polecamy kazdemu !

Bardzo dobry lekarz, bez pospiechu mozna swobodnie porozmawiac a leczenie przynosi spodziewane efekty.

Zabieg laserowy po prostu bezbłędny. Polecam.

Lekarz z powołania. Bardo dobry chirurg i miły czlowiek. Można mu w pełni zaufać.

Po zapoznaniu się z opiniami na temat zabiegów laserowych na forach internetowych udałem się do Wieliczki. Miałem wykonywaną serię zabiegów u Pana Doktora. Opinie w pełni się potwierdziły. Dobry fachowiec, widać znajomość tematu a efekty mówią same za siebie. Polecam.

Również dołączę się ze swoją opinią. Do Pana Doktora trafiłam z polecenia przez znajomych. Zajął się mną troskliwie i sympatycznie. Przed miesiącem przeszłam operację i jestem bardzo zadowolona z wyniku. W miłej atmosferze o wiele łatwiej przechodzi się przez stres szpitalny i operacyjny.

Doskonały specjalista, wykonałam u doktora już kilka zabiegów mogę śmiało polecić

Zdecydowanie polecam. Dobry fachowiec i dobry czlowiek.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny