Marek Woźniak

Chirurg ogólny

Średnia ocen:5/5

05.12.2012

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

05.10.2012

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

13.09.2012

Potwierdzam. Fachowa obsługa, wysoka kompetencja. Operację na którą miałam czekać przeszło rok w publicznym zakładzie wykonał w 2 tygodnie. Obecnie nie mam żadnych dolegliwości i mogę pracować. Zdecydowanie polecam.

12.09.2012

Lekarz budzący zaufanie. Zna się na swoim fachu i nie ogranicza się do wąskiej dziedziny, koncentrując się na jednej chorobie. Potrafi całościowo spojrzeć na pacjenta i nie traktuje go przedmiotowo. Wyrazy uznania.

12.05.2012

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zabiegi u doktora.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam zabiegi u doktora.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii
ul.Kopernika