dr n. med. Marek Wrona

Urolog

beznadziejny lekarz zalezy mu tylko na wizytach kontrolnych co 3 miesiace, i szybkim badaniu jak najwiekszej liczby pacjentow

Takich więcej.Zna się na rzeczy i interesuje się pacjentem będącym pod jego opieką.

Nie polecam...pan doktor szczerze usmiechniety pod plaszczykiem falszu...najwazniejsze dla niego to.....gruby portfel...chcesz sie pozbyc pieniedzy z nadzieja wyzdrowienia...idz do wlasnie tego lekarza...szczerze polecam.

Bylem operowany ,mily ,opiekunczy znajacy sie w swojm zawodzie

Bylem operowany ,mily ,opiekunczy znajacy sie w swojm zawodzie

Wspaniały człowiek!! Specjalista godny polecenia każdemu, kto potrzebuje konsultacji urologicznej!

Bardzo dobry lekarz.Specjalista wysokiej klasy. Nadzwyczaj uprzejmy i grzeczny w stosunku do pacjenta, co jest rzadkością. Polecam każdemu! Jerzy Goryszewski

Polecam każdemu!

Jerzy Goryszewski

wspanialy lekarz godny zaufania lecze sie u niego 5 lat wzorowy wytlumaczy tak jak trzeba polecam